м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Вебінар «Процедура вступу України до ЄС: проведення переговорів. Інструменти і програми передвступної допомоги ЄС для українського агросектору»

21 лис 2023 11:00-13:00

21 листопада 2023 року Запорізька і Волинська торгово-промислові палати, Комітет підприємців агропромислового комплексу Торгово-промислової палати України запрошують на безкоштовний вебінар на тему: «Процедура вступу України до ЄС: проведення переговорів. Інструменти і програми передвступної допомоги ЄС для українського агросектору».

Спільний проєкт Запорізької і Волинської ТПП «Експертні консультації.

Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Вебінар відбудеться онлайн на платформі ZOOM.

Початок об 11:00. Тривалість – 2 години.

Спікери:

Олег Юхновський, голова Комітету підприємців агропромислового комплексу при Торгово-промисловій палаті України;

Микола Мороз, начальник відділу стратегії агропромислового комплексу Міністерства аграрної політики та продовольства України;

Роман Корінець, заступник голови комітету підприємців АПК при ТППУ, президент Національної асоціації сільськогосподарських Дорадчих служб України (НАСДСУ).

Запрошуємо до участі у вебінарі!

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/nho9u

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою [email protected].

Протягом двох місяців заплановано проведення понад 30 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів.

Програма курсу орієнтована у першу чергу на підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької, Волинської, інших областей України, а також на органи місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадські організації та бізнес-об’єднання.

Основні тематичні блоки присвячені питанням, які викликали найбільше запитань і уваги слухачів попередніх зустрічей.

Це зовнішньоекономічна діяльність, маркетинг, онлайн-інструменти просування продукції і послуг, засвідчення форс-мажорних обставин, кейси ефективного управління, податки і фінанси.

Онлайн-заходи відбуватимуться до 22 грудня 2023 року.

Для довідки
Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.
Додати в Google Calendar

Теги: Європейський Союз (ЄС), комітет АПК, ПРООН в Україні, Волинська ТПП, Запорізька ТПП, Вступ України до ЄС, Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, вебінар

Анонси

Останні новини