(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Wine Rendez-Vous: Ukraine vs Bordeaux

11 бер 2021 15:30-18:00

РЕЄСТРАЦІЯ

11 березня 2021 року, о 15.30-18.00 год, м. Київ, ТПП України – м.Бордо, Вища Національна Школа Агрономії.

Формат: ZOOM-конференція з прямою трансляцією на YouTube-каналі ТПП України.

Організатори: Торгово-промислава палата України, Посольство Франції в Україні, компанія «Інтерко», Нова Аквітанія, Вища Національна Школа Агрономії Бордо, ліцей Бордо  Бланкфор, за підтримки Посольства України у Французькій Республіці.

 

“Криза, як час можливостей!”, саме це гасло ми взяли на озброєння з підприємцями, разом долаючи перешкоди, вибудовуючи все нові механізми і інструменти підтримки бізнесу. За рахунок самих сучасних засобів комунікацій вибудовуємо якісну взаємодію та поглиблюємо міжнародну співпрацю.

ТПП України разом з Посольством Франції в Україні та нашими французькими партнерами, компанією «Інтерко», Нова  Аквітанія, Вищою  Національною Школою Агрономії Бордо, ліцею Бордо, Бланкфор вперше проводить унікальну подію: «Wine Rendez-Vous: Ukraine vs Bordeaux», онлайн-зустріч виноробів України з законодавцями винної культури Франції – виноробами Бордо.

Дружня дегустація, неформальна дискусія українських і французьких власників винних брендів і компаній, професійних енологів, унікальна інформація з перших уст,  філософія життя, вина та бізнесу від виноробів, які знайшли себе на ринку з віковими традиціями.

 

Українські винороби представлені потужною командою:  Іван ПЛАЧКОВ, власник ТМ «Колоніст», Олександра ПОЛІЩУК, керівник департаменту розвитку та маркетингу виноробної  компанії «Шато Чизай», Світлана ЦИБАК, директор сімейної виноробні «Бейкуш Вайнері», Вадим ПЕТРОВ, співвласник ТМ «В.Петров», Георгій МОЛЧАНОВ, власник сімейної виноробні «Сливино», Микола ХАЛУПЕНКО, власник сімейної виноробні «Курінь», презентують французьким колегам кращі зразки виноробної продукції (вина вже в дорозі до Франції).

Професійна команда Бордо: Лоран ФОРТІН, керуючий директор «Château DAUZAC» та Почесний консул України, Стефан БАДЕ, професор економіки і маркетингу виноробства ліцею Бордо, Бланкфор, Гільєрме МАРТІНС, енолог, PhD з мікробіології та біотехнології, Вища агрономічна школа Бордо, Карін ПАСКЕ, енолог, консультант з питань виробництва Сільськогосподарської палати Жіронди, Крістін ПЕКАСТЕНГ, директорка компанії « ІНТЕРКО».

 

Відбуватиметься пряма трансляція на YouTube-каналі ТПП України.

Запрошуємо представників виноробного бізнесу та поціновувачів українського вина до перегляду трансляції. 

 

Підтримаймо наших виноробів! Популяризуймо бренд «Українське вино»!  #разом

 

Геннадій Чижиков, президент ТПП України, Лоран Деньйо, радник з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні, Олег Юхновський, голова Комітету підприємців АПК при ТПП України, Людмила Степура, експерт з питань сільського господарства. 

 

Додаткова  інформація, будь ласка звертайтеся:
Валерія Забашта, тел. +38 050 366 49 97; [email protected]

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини