м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Закон про ринок земель: відкриття ринку наближається? Вебінар для аграрного бізнесу та власників землі

23 кві 2020 11:00-14:00

Комітет підприємців АПК при ТПП України за підтрмки Правничої Фірми "Софія" запрошує до детального фахового аналізу положень новоприйнятого закону щодо обігу земель сільськогосподарського призначення.

23 квітня 2020 року об  11:00 відбудеться вебінар для аграрного бізнесу та власників землі "Закон про ринок земель: відкриття ринку наближається?"  


Будемо розглядати такі питання:


- відкриття ринку: етапність чи відкладення? коли очікувати ринок?
- обмеження та умови функціонування ринку: латифундизму не буде, чи ризики залишаються?
- референдум: чому це важливо для бізнесу?
- недійсність договорів: ризик для власників чи запобіжник проти зловживань?
- купівля-продаж переважного права: засіб консолідації землі чи нові проблеми для власників?
- роль банків у майбутньому ринку: кредитування розпочинається, чи мрії не сповнилися?
- практика ЄСПЛ щодо мораторію в Україні: чи вагомий фактор для українських можновладців?

Доповідач

Поліводський Олександр Анатолійович -  Партнер, адвокат у  Правнича Фірма "Софія" , заступник голови Комітету підприємців  АПК при ТПП України.

Участь безкоштовна, за умови реєстрації.

Реєстрація

Після реєстрації ви одержите електронного листа з підтвердженням, що міститиме інформацію про вхід на веб-семінар.

 

 

 

Додати в Google Calendar

Анонси

УСТАНОВЧЕ ЗАСІДАННЯ УКРАЇНСЬКО-БРИТАНСЬКОЇ ДІЛОВОЇ РАДИ

УСТАНОВЧЕ ЗАСІДАННЯ УКРАЇНСЬКО-БРИТАНСЬКОЇ ДІЛОВОЇ РАДИ

29 тра 11:00-12:00
Торгово-промислова палата України висловлює свою повагу і запрошує долучитися до участі в установчому засіданні Українсько-Британської ділової ради.Під час заходу буде також обрано голову Українсько-Британської ділової ради. Основним напрямом роботи Українсько-Британської ділової ради мають стати заходи з активізації та поглиблення ділових відносин між Україною та Великобританією (економічні саміти, бізнес-форуми, ділові місії, дослідження ринків, пошук партнерів тощо). До участі у заході запрошуються українські компанії, що вже працюють або зацікавлені у встановленні ділових стосунків з Великобританією. Головною метою діяльності Українсько-Британської ділової ради буде ● сприяння розвитку українсько-британських ділових і торговельно-економічних зв’язків; ● диверсифікація структури та збільшення обсягів товарообігу між двома країнами; ● пошук і втілення оптимальних моделей та форм ділового співробітництва; ● налагодження двосторонньої виробничо-технічної та інноваційно-інвестиційної кооперації; ● створення сприятливих умов для спільної взаємовигідної виробничої, торговельної, транспортної, будівельної, фінансово-кредитної, страхової, науково-дослідної та інших видів діяльності; ● сприяння створенню спільних підприємств у різних галузях економіки, інвестиційних фондів, торгових компаній, відкриттю філій і представництв діючих суб'єктів господарювання, а також всебічний розвиток усіх видів підприємництва, не заборонених законодавством України та Великобританії; ● підтримка різних форм двостороннього ділового, освітнього, наукового, культурного і туристичного обміну між Україною та Британією. Передбачається, що Українсько-Британська ділова рада буде діяти на засадах добровільності та рівноправності її учасників, буде відкритою для вступу нових членів і зацікавленою у взаємовигідних партнерських відносинах з іншими організаціями та установами. Запрошуємо всіх зацікавлених взяти участь у вищезгаданому установчому засіданні. Формат зустрічі - онлайн. Посилання в кімнату вебінару буде надіслано зареєстрованим учасникам на пошту за день до події. Формат зустрічі:: онлайн Реєстація за посиланням: https://forms.gle/Fm7jRyaPDpvoCbQS7 Контактні особи в Дирекції міжнародного співробітництва: Дар’я Данік, +380974004100, ddv-i[email protected] Карина Вольф, +380671122041, [email protected]
Докладнiше...

Останні новини