м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Засідання Комітету з питань оборонно-промислового комплексу при Торгово-промисловій палаті України

11 тра 2023 11:00-14:00

11 травня 2023 року об 11.00 в ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33, к. 405) відбудеться засідання Комітету з питань оборонно-промислового комплексу при Торгово-промисловій палаті України, на якому обговорюватимуться наступні питання:

- про зміну ціни державного контракту (договору) у бік збільшення щодо зобов’язань в частині здійсненої попередньої оплати;

- про оподаткування операцій з ввезення матеріалів та комплектуючих на митну територію України у митному режимі імпорту на склад виробника для можливості виробництва продукції оборонного призначення;

- про відстрочення від призову на військову службу під час мобілізації працівників підприємств, установ, організацій, задіяних у виконанні державного оборонного замовлення та державних контрактів з виробництва, розроблення, модернізації, ремонту, обслуговування озброєння і військової техніки, які забезпечують потреби безпеки і оборони країни.

- про спрощення вітчизняним виробникам озброєння та військової техніки доступу до ринків запозичення (кредитів, державних гарантій тощо).

Захід відбудеться у змішаному форматі - онлайн/офлайн.

Для участі у зазначеному засіданні просимо зареєструватися на e-mail: [email protected].

Додати в Google Calendar

Теги: ТППУ, Європейський Союз (ЄС), оборонна промисловість, Україна, комітет з питань оборонно-промислового комплексу

Анонси

Останні новини