(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

9 національний форум бухгалтерів та аудиторів

01 лис 2019 09:00-18:00

Шановні друзІ!

Маємо честь запросити вас на захід Ради Незалежних Бухгалтерів та аудиторів (http://rnba.com.ua/)- IX Національний форум бухгалтерів «B - FUTURE»(http://forum9.rnba.com.ua/)

IX Національний форум бухгалтерів «B - FUTURE» присвячений майбутньому професії бухгалтера. Адже бухгалтерська професія в Україні все більше відчуває глибоке зворушення, ніж будь-коли.

Професійна платформа «B - FUTURE» – це дискусійний майданчик, надійний путівник для кожного бухгалтера чи аудитора, чудова можливість зазирнути в майбутнє та відчути, на які зміни слід очікувати професії, бізнесу, державі та суспільству.

7 ключових причин відвідати «B - FUTURE»

  • Хочеш зазирнути в бухгалтерське майбутнє? Не вагайся, воно вражає!
  • Відчуваєш брак професійних знань та навичок? Приходь, разом подискутуємо, чому варто вчитися та які навички слід опанувати.
  • Мрієш побудувати успішну кар’єру? Тоді рахівниць треба позбавлятися, повна автоматизація процесів – це наше спільне майбутнє.
  • IQ чи EQ? Дослідження доводять, що саме люди з високим рівнем емоційного інтелекту (EQ) будують успішну кар’єру та отримують вищу заробітну плату. Хочеш знати, як розвинути EQ? Ми знаємо!
  • Соціальні ліфти: як вони працюють та завдяки яким якостям звичайні фахівці виростають від звичайного бухгалтера до фінансового директора, CEO чи навіть Міністра?
  • Як зрозуміти свого керівника та максимально відповідати його очікуванням? Словом – як стати незамінним бухгалтером для бізнесу. Тож, ми запитаємо у CEO!

 Майбутнє приходить значно швидше, якщо йти йому назустріч! Тож, зустрінемо його разом!

 Детальна інформація:

http://forum9.rnba.com.ua/ ,

https://www.facebook.com/events/468946053670215/

Реєстрація:

https://forms.gle/q5rk4P7NrNCF5NLQ9

або e-mail events@rnba.com.ua

Президент РНБА,

Аксьонова Людмила Іванівна

+38 067 649 39 47

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин