(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

АCCELERATE GLOBAL

28 жов 2020 10:00 - 29 жов 2020 10:00

24-годинний марафон обміну знаннями і досвідом на 7 мовах — Terrasoft Ukraine запрошує на масштабну онлайн-конференцію для бізнес- та IT-лідерів ACCELERATE GLOBAL.

28 жовтня Terrasoft Ukraine, виробник платформи і продуктів Creatio, запрошує на онлайн-конференцію для бізнес- та IT-лідерів ACCELERATE GLOBAL — масштабний 24-годинний захід, який об’єднає на одному віртуальному майданчику сотні спікерів і десятки тисяч учасників з усього світу.


28 жовтня відбудеться онлайн-конференція для бізнес-та IT-лідерів ACCELERATE GLOBAL 2020 — масштабний захід, який об’єднає на одному віртуальному майданчику сотні спікерів і десятки тисяч учасників з усього світу. Протягом 24 годин гості зможуть познайомитися з практичним досвідом, кейсами та історіями успіху, які допоможуть знайти нові можливості для прискорення бізнесу.

24 ГОДИНИ НОН-СТОП — 200 СЕСІЙ — 7 МОВ — 5 КОНТИНЕНТІВ

ACCELERATE GLOBAL — це концентрація найкращого досвіду всіх офлайн-конференцій ACCELERATE, які щорічно відвідували тисячі гостей. Цього року конференція розширила географію і масштаб — ви зможете підключитися до заходу з будь-якої точки світу в зручний час, адже це буде 24-годинний онлайн-марафон обміну знаннями і досвідом на 7 мовах!

У програмі заходу — ексклюзивні інтерв’ю і «битви думок», реальні кейси та доповіді про те, як подолати виклики 2020 року і перетворити їх на нові можливості для розвитку бізнесу. Не пропустіть виступи лідерів найбільших компаній України і визнаних експертів світового рівня.

У ФОКУСІ ГАЛУЗІ

На учасників чекає глибоке занурення в галузеву експертизу — ви познайомитеся з підходами та інструментами, які допомагають компаніям долати виклики сьогодення. Відповідні теми знайдуть представники банківської галузі, ритейлу, виробництва, агросектору, фармацевтики та інших напрямків.

Спікери ACCELERATE GLOBAL поділяться досвідом цифрової трансформації найбільших організацій з усього світу, а також найкращими практиками застосування low-code, CRM- і BPM-технологій, які дозволяють ефективно вирішувати унікальні завдання бізнесу. В рамках спеціальних сесій пройдуть інтерактивні майстерні для аналітиків і розробників, а також відбудеться презентація нової версії платформи Creatio від лідерів R&D Terrasoft.

ТЕТ-А-ТЕТ ЗІ СПІКЕРАМИ ТА НЕТВОРКІНГ

ACCELERATE GLOBAL — це не лише знайомство з успішним досвідом бізнес- та ІТ-лідерів, але й можливість поспілкуватися з однодумцями із різних галузей і куточків планети! Онлайн-платформа конференції стане чудовим інструментом для нетворкінгу і розширення кола ділових контактів. А унікальний формат «Тет-а-тет зі спікером» дасть можливість особисто поспілкуватися зі спікерами конференції, щоб обговорити індивідуальні питання з експертами і лідерами думок.

Програма конференції вже доступна на сторінці заходу, де ви можете ознайомитися з розкладом, спікерами і темами виступів. Приєднуйтеся і запрошуйте своїх колег, щоб провести день заходу з максимальною користю для всієї команди!

Участь безкоштовна!Зареєструйтеся для отримання доступу до онлайн-платформи конференції та особистого профілю учасника.

 

ОРГАНІЗАТОР

Організатором онлайн-конференції виступає компанія Terrasoft Ukraine — виробник провідної low-code платформи Creatio для управління бізнес-процесами і CRM. Технології Creatio допомагають тисячам великих і середніх компаній по всьому світу оптимізовувати і прискорювати процеси продажів, маркетингу, сервісу і операційні процеси організації. Місія Terrasoft — допомагати компаніям прискорюватися. Детальніше: www.terrasoft.ua

 

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини