(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Business & Legal Infrastructure Forum

09 лип 2021 10:00-18:00

Те, що Україна є транзитною державою на мапі Європи, залишається актуальним, проте інфраструктура, яка забезпечує відповідний статус, потребує значного оновлення і розвитку. На цьому акцентують увагу і політики, і бізнес. Зокрема, в контексті приватизації та ефективного управління державним майном у портах, аеропортах, дорогами.

За концепцією інституту «інвестиційних нянь», саме вливання в інфраструктурні об’єкти має забезпечити інвесторам додаткову опіку з боку держави та підтримку.

Тож процеси отримання в концесію або приватизації об’єктів інфраструктури, розвитку потенціалу портів, подолання державної монополії на дороги та залізничний транспорт, а також залучення і захист інвестицій потребують належного юридичного супроводу.

Питанням інвестиційної привабливості та юридичного захисту об’єктів інфраструктури буде присвячено новий Форум від «Юридичної практики» — Business & Legal Infrastructure Forum, який відбудеться 9 липня 2021 році в м. Одесі, а також в онлайн-форматі.

Програмою Форуму заплановано спеціальні доповіді з питань перезавантаження інфраструктурної основи української економіки та розвитку цифрової інфраструктури України, а також дискусії щодо інвестиційного потенціалу України, практичних аспектів реалізації інфраструктурних об’єктів та захисту інвестицій в інфраструктуру.

До дискусій запрошено представників Міністерства транспорту і інфраструктури України, Офісу Президента України та Офісу Генерального прокурора, Ради бізнес-омбудсмена, народних депутатів України, адвокатів провідних юридичних фірм та юрисконсультів великих компаній реального сектору економіки, які реалізують інфраструктурні проєкти.

Дата проведення: 9 липня 2021 року

Час проведення: 10:00–18:00

Місце проведення: готель Premier Hotel Odesa (м. Одеса, вул. Академічна, 32) / онлайн

Організатор: газета «Юридична практика»

Програма та реєстрація доступні за посиланням.

 

Контакти:

  • Наталія Булко, продаж квитків (067) 238-83-08, e-mail: [email protected]
  • Ірина Гончар, координатор Форуму (067) 924-69-60, [email protected]
  • Вікторія Черкасова, івент-менеджер (097) 616-76-19, e-mail: [email protected]
Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини