(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Chamber Cup

22 Кві 2018 09:00-18:00

Торгово-промислова палата України разом із компанією Run Ukraine запрошують українські компанії долучитися до корпоративної естафети Chamber Cup, яка відбудеться 22 квітня 2018 року в рамках 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon - наймасштабнішого бігового заходу в Україні.

Chamber Cup - естафета 3х5 км + 1х6 км для змішаних команд комерційних та некомерційних організацій. Участь в естафеті - це, перш за все, тімбілдінг, адже для компанії - це можливість не тільки згуртувати колектив, і показати наскільки її співробітники всебічно розвинені, а й проявити соціальну відповідальність бізнесу. Для самих співробітників – це можливість показати себе та свої спортивні амбіції. Неважливо наскільки фізично загартовані учасники ваших команд, тренери допоможуть підготуватися до забігу. Організація має можливість формувати одну або більше команд в корпоративній естафеті. Кількість команд від однієї організації – необмежена.

В рамках Chamber Cup відбудеться нагородження переможців у визначених сегментах бізнесу, з окремим рейтингом на сайті заходу. На стартових номерах учасників Chamber Cup розміщується

назва компанії. Спеціально для учасників корпоративних забігів відбудеться гала-вечеря «Winners Chamber Cup».

Деталі реєстрації: milana@runukraine.org+38(068) 847-60-10. Контактна особа - Алієва Мілана.

 

Додати в Google Calendar

Теги:chambercup

Анонси

Останні новини

Більше новин