(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

День етики та комплаєнсу

14 гру 2018 09:00-18:00

До заходів в рамках тижня ділової доброчесності долучився Кривий Ріг, де 14 грудня компанія Арселор Міттал  проведе День етики та комплаєнсу.

Про нові комплаєнтні "правила гри", а також про практичні приклади впровадження систем комплаєнсу у компаніях як в Україні, так і за кордоном буде розповідати спікер Ганна Герасимчук, Голова Секретаріату UNIC.

Захід може бути цікавим багатьом підприємцям великого та малого бізнесу.

«UNIC- нова ініціатива для бізнесу, який прагне працювати прозоро. Метою створення мережі є просування ідеї етичного та відповідального ведення бізнесу. Компанії-учасники мережі погодилися підтримувати добру ділову репутацію та постійно удосконалювати власні стандарти доброчесності відповідно до кращих міжнародних практик. Та Торгово-промислова палата України офіційно підписала з Мережею UNIC Меморандум про партнерство 28 вересня 2018 року, як результат вибудованих взаємовідносин  та порозуміння щодо підвищення інтересу  бізнес-спільноти до прозорого ведення бізнесу серед учасників ринку»- говорить радник  офісу Президента ТПП України Любов Нестиренко. 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини