(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Друга міжнародна практична конференція «Україна антиофшорна»

12 гру 2019 09:30-17:00

У 2020 році набуває чинності Багатостороння конвенція MLI і Протокол про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи. Норми якого суттєво вплинуть на міжнародне податкове планування та міжнародні структури більшості інтернаціональних компаній.

 

Компанії, що не мають обґрунтованої організаційної та економічної структури для ведення бізнесу поза межами національної юрисдикції, вже зараз перебувають під прицілом фіскальних служб України та інших країн, а також служб фінансового моніторингу банків. На структурування бізнесу, особистих капіталів, включаючи нерозподілені доходи, залишається небагато часу.

 

Яким чином будуть оподатковуватись контрольовані іноземні компанії, що таке «конструктивні дивіденди», чи зможуть підприємства використовувати курсові різниці і коли запрацює автоматичний обмін інформацією і розкриття кінцевих бенефіціарів – знайдемо відповіді разом з головою Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Данилом Гетьманцевим, суддею Верховного суду Наталією Блажівською, фахівцем Міністерства фінансів Євгеном Козловим, начальником Управління методології податку на прибуток підприємств ДФС України Олексієм Задорожним та іншими.

 

Які інструменти варто використовувати для отримання дешевого фінансування, перепродажу холдингів нерезидентам, безпечного володіння акціями, рефінансування через інвестиції і позики – пояснимо зрозумілою мовою й обговоримо з керівниками інтернаціональних компаній і представниками провідних українських і міжнародних юридичних фірм.

Запрошуємо Вас стати учасником Другої міжнародної практичної конференції «Україна антиофшорна».

Організатори: Торгово-промислова палата України та компанія Crowe LF Ukraine.

Дата проведення: 12 грудня 2019 року.

Місце: ТПП України, вул. Велика Житомирська, 33, зал «Колізей».

Детальніше: http://events.ppk.org.ua

Учасники першої міжнародної конференції відзначали професіоналізм і інтернаціональний склад спікерів, конструктивний, практичний підхід у виступах і дискусіях, відкритий діалог із залом.

Про першу конференції: http://www.omp-tax.com.ua/antioffshore-ukraine

Рішення є, приходь і дізнайся!

Реєстрація по промокоду - ucci-2 за посиланням:

 https://events.ppk.org.ua/2019/12/12/antioffshore-ukraine/

До 1 грудня дешевше!

 Контакти:

Аліса Перковська, координатор проекту,

+380503881020, a.perkovskaya@gmail.com

Олена Кретова, керівник відділу маркетингу Crowe LF Ukraine

+380442213603

 

Додати в Google Calendar