(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Юридичний практикум «Інвестиційна абетка «KNOW HOW». Курс на 2019»

19 лют 2019 09:00-16:00

Юридичний практикум «Інвестиційна абетка «KNOW HOW». Курс на 2019»

19 лютого 2019 року відбудеться юридичний практикум «Інвестиційна абетка «KNOW HOW». Курс на 2019». Форум  проходитиме в приміщенні ТПП України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала «Колізей», 4 поверх).

Захід організовано юридичною фірмою Evris та адвокатським об'єднанням Barristers за підтримки ТПП України.

У якості спікерів, окрім кращих спеціалістів юридичного ринку, виступлять Геннадій Чижиков – президент Торгово-промислової палати України, Антон Янчук – голова Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА), Олексій Гончарук – голова Офісу ефективного регулювання (BRDO) та Ніна Южаніна – голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

Перший блок заходу буде присвячено особливостям інвестування в Україну, серед яких – організаційні форми присутності, обов'язковість правового аудиту, валютні обмеження, а також  антимонопольні питання, приватно-державне партнерство та законодавчі новели.

Другий блок буде розкривати питання захисту інвестицій, адже  найчастіше головною причиною відмови іноземних інвесторів від українських проектів є страх за свої гроші. Юристи розкажуть, що робити, аби уникнути появи людей із автоматами у своєму офісі і як себе вести, якщо вони вже на порозі.

Третій блок буде присвячено одній із існуючих проблем в українських реаліях – рейдерству. На слухачів чекають стратегії та приклади судового захисту, корпоративні та правові превентивні заходи та багато юридичних «цікавинок».

Програма практикуму

Початок заходу – о 9:30, реєстрація – з 9:00.

У рамках заходу на учасників чекає:

  • 6 годин важливої інформації «без води» (ми поважаємо ваш час);
  • 15 авторитетних спікерів;
  • відповіді на найгостріші питання, які наразі стоять перед кожним потенційним інвестором;
  • особисті консультації компетентних спеціалістів;
  • нові ідеї щодо пошуку потенційних інвесторів.

Участь у заході безкоштовна, за умови обов'язкової попередньої реєстрації. Кількість місць в залі обмежена, тому ми просимо від однієї компанії заявляти не більше 2-х учасників. Подати заявку на більшу кількість учасників – не забороняється, і якщо будуть місця, то ми надамо їх, але в разі відсутності місць залишаємо за собою право відмовити у відвідуванні 3-го і більше співробітників від однієї компанії.

Реєстрація відкрита до 17 лютого 2019 року.

Загальні питання щодо участі у форумі, пропозиції стосовно доповідей, інформаційного партнерства можна надсилати на e-mail: A.Pozova@evris.law.

Попередня акредитація ЗМІ обов’язкова і проводиться до 17:00 18 лютого - press@ucci.org.ua

 

Додати в Google Calendar