(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Let's make European industry climate neutral by 2050 together!

18 бер 2021 09:30-17:30

РЕЄСТРАЦІЯ

Запрошуємо приєднатися до серії дискусій «Let's make European industry climate neutral by 2050 together!» з представниками українського уряду, бізнесу, академічних кіл та експертної спільноти, що стосуються існуючого і потенційного співробітництва з європейськими партнерами у сфері реалізації програм Green Deal і Digital Europe.

Це вже другий захід платформи Industry4Ukraine в рамках участі України у проведенні EU Industry Week 2021. Одним з партнерів заходу є Торгово-промислова палата України.

Нещодавнє схвалення Національної економічної стратегії визначає «зелену економіку» в якості основної і домінуючої моделі держави. Декарбонізація промисловості, розумна мобільність і водневі поновлювані джерела енергії – головні теми веб-конференції. 

За підсумками заходу його рекомендації будуть спрямовані Європейській Комісії для врахування під час систематизації результатів проведення EU Industry Week 2021 в цілому та їхнього подальшого врахування у формуванні та реалізації європейської індустріальної політики.

Робочі мови: англійська та українська. Переклад буде забезпечено.

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини