м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Міжнародна конференція з питань польсько-української ділової співпраці та відбудови України

05 жов 2022 09:00-23:00

„Europe-Poland-Ukraine. Rebuild Together” підсумує цілу низку попередніх заходів, які відбулися в рамках суспільної кампанії «Допомагаймо Україні».

5 жовтня 2022 року Варшава прийматиме Міжнародну Конференцію, яка присвячуватиметься економічній ситуації в Україні, перспективами подальшого розвитку країни та його впливом на світову економіку.

Тематичні панелі презентуватимуть потреби і очікування української сторони, а також можливості, які пропонуватиме в рамках відбудови польський бізнес.

Серед учасників представники Урядів, міністерств та парламентів Польщі і України, експерти, представники компаній з галузей, прямо зацікавлених у співпраці, таких як енергетика, ІТ, транспорт та логістика.

РЕЄСТРАЦІЯ (відкрита до 30/09/2022 р., 12:00 год за Варшавським часом).

Деталі заходу та програма конференції тут

Конференція 25 листопада в Києві cтане продовженням зустрічей між польськими та українськими представниками секторів економіки. Захід ставить за мету обговорення очікувань та пріоритетів відбудови України, можливостей підтримки та практичних поглядів польського та українського бізнесів. Більше інформації ви можете знайти на сайтіzpp.net.pl

Додати в Google Calendar

Теги: Польща, бізнес, співробітництво, уряд, Геннадій Чижиков, Україна, економіка

Анонси

Останні новини