(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Міжнародна виставка WorldBuildKyiv

15 тра 2018 09:00 - 18 тра 2018 18:00

З 15 по 18 травня в МВЦ столиці відбудеться Міжнародна будівельна виставка WorldBuild Kyiv. Понад 200 компаній-виробників і постачальників будівельних, оздоблювальних матеріалів, інструментів, техніки та обладнання з 15 країн представлять кращі рішення будівельного ринку.

Виставка включає в себе широкий спектр пропозицій: будівельних матеріалів, обладнання, металопрокату, покрівлі та ізоляції, фасадів, вікон, рішень пожежної та загальної безпеки, інтер'єрів, оздоблювальних матеріалів, ландшафтної архітектури та дизайну.

Щорічно захід об'єднує близько 20 тисяч фахівців будівельної галузі з усіх регіонів України та 33 держав. У діловій програмі виставки беруть участь провідні профільніексперти, топ-менеджери найбільших галузевих компаній, дизайнери, архітектори, а також представники державних структур, органів влади і громадських організацій.

Організатор виставки – PremierExpo анонсує, що у 2018 році WorldBuild Kyiv вийде на абсолютно новий, грандіозний рівень!

Вперше на одному майданчику з WorldBuild Kyiv пройде Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів Акватерм Київ 2018.

Об’єднання всіх трендів сучасного будівництва з енергоефективними та ресурсозберігаючими технологіями – це майбутнє будівельної індустрії, яке вже наступає в нашій країні.

Все будівництво України починається з WorldBuild Kyiv!

Ласкаво просимо 15 –  18 травня!

Детальніше на офіційному сайті виставки http://www.worldbuild-kiev.com.ua

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини