(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Офіційна церемонія нагородження «Лідер року»

22 сер 2019 17:00-20:00

Національний бізнес-рейтинг проведе щорічне урочисте вручення нагород успішним українським підприємствам з нагоди Дня Незалежності.

Урочистості проводяться з метою публічного визнання досягнень підприємств, які плідно й прозоро працюють у певній сфері, дотримуються фінансової дисципліни та високих етичних стандартів, адже їхній внесок у розбудову української економіки вартий поваги усього суспільства. Національний бізнес-рейтинг прагне надати таким компаніям можливості для ефективної ділової та рекламної комунікації, підтримки їхнього позитивного іміджу та зміцнення корпоративної культури.

У церемонії нагородження візьмуть участь власники й топ-керівники підприємств, що працюють у будівництві, переробній промисловості, медицині, освіті, сфері послуг для бізнесу, торгівлі та інших галузях.

Окрім того, очікуються гості із Казахстану — бізнесмени, чиї компанії теж стали лауреатами національного рейтингу у своїй країні.

Учасники зустрічі зможуть:

  • зав’язати важливі знайомства,
  • знайти майбутніх споживачів для своїх товарів чи послуг, партнерів для реалізації спільних проєктів,
  • відкрити нові канали реклами свого бізнесу.

Також на присутніх чекає святковий концерт, банкет, фотосесії, інтерв’ю та приємні сюрпризи. Вестимуть вечір зірки вітчизняного шоу-бізнесу Ольга Сумська та Віталій Борисюк.

Інформацію про учасників зустрічі буде розміщено в каталозі лідерів, який розповсюджується серед широкого кола підприємців, а також на інтернет-сторінках НБР.

Нагадаємо, що Національний бізнес-рейтинг упродовж 15 років визначає та нагороджує кращі підприємства України. Переможцівстановлюються на основі аналізу показників звітності, що забезпечує незалежність результатів рейтингування. Володарі нагород отримують суттєві конкурентні переваги, зокрема маркетингові матеріали, участь у бізнес-зустрічах і подорожах.

Для участі в Офіційній церемонії попередня реєстрація обов’язкова.

Телефони для реєстрації:

+38 (044) 232-94-44, +38 (067) 234-10-00, +38 (063) 681-10-00.

Представників ЗМІ просимо акредитуватися до 18:00 10 серпня 2019 року: mp@unbr.com, тел.: 093 453 22 98 — Марина Пєтухова, керівник відділу маркетингу.

Сайт організатора:nbr.com.ua

Додати в Google Calendar