м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Отримайте грант на суму до 50.000 євро

16 лис 2022 16:00-18:00

Запрошуємо Вас на онлайн-презентацію Грантового проекту “Український Бізнес в Дії”, який дає можливість отримати грант для підвищення стійкості, відновлення та підтримки операційної діяльності!

Грантовий проект спрямований на адаптацію та відновлення діяльності українських малих та середніх підприємств та greentech підприємств, які в умовах російсько-української війни продовжують працювати та потребують допомоги для продовження своєї діяльності.

Вже 16 листопада о 16:00, чекаємо вас на онлайн-презентації проєкту, де розповімо про всі деталі проєкту: правила подачі заявок, критерії відбору, використання грантових коштів, а головне – познайомимо з організаторами та відповімо на всі ваші питання.

Будь ласка зареєструйтесь на подію тут: https://docs.google.com/forms/d/15Xgm6aSYQsK1E30QE7IvLb6SpLIsdDpAcSHQfeHz_yA/edit

Спікери вебінару:
Іванна Дідур — проєктна менеджерка консалтингової компанії CIVITTA, експертка з питань залучення фінансування для малих та середніх підприємств.


«Український Бізнес в Дії» — це проєкт грантової підтримки малих та середніх підприємств (МСП) та greentech підприємств, що реалізується Програмою розвитку Європейського фонду для Південно-Східної Європи (EFSE DF) та Програмою технічної допомоги Зеленого фонду для зростання (GGF TAF) та міжнародною консалтинговою компанією CIVITTA. Проєкт здійснюється за фінансової підтримки

Додати в Google Calendar

Теги: бізнес, ТППУ

Анонси

Останні новини