м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

REBUILDING UKRAINE WITH THE PRIVATE SECTOR: International Investment Fair

29 вер 2022 09:00-14:30

ТПП України виступає інформаційним партнером великого інвестиційного заходу REBUILDING UKRAINE WITH THE PRIVATE SECTOR: International Investment Fair, який відбудеться 29 вересня.

Потреба відбудови України створює безпрецедентну кількість інвестиційно привабливих проєктів, що сприятимуть становленню нової економіки вільної європейської країни. Імплементація таких проєктів стане невід’ємною складовою плану відновлення, його рушійною силою в частині розвитку підприємництва та залучення українського бізнесу в регіональні та глобальні ланцюги постачання. Щорічні приватні інвестиції в проєкти з відбудови України на десятки мільярдів доларів США – це реальна можливість, що потребує ретельної підготовки та якісного виконання. 

З метою залучення уваги світової бізнес-спільноти до нових інвестиційних можливостей України, UkraineInvest проводить міжнародний форум для презентації секторальних досліджень та інвестиційних проєктів. 

Під час заходу делегати зможуть ознайомитись із реальними інвестиційними проєктами в сферах агропереробки, логістики, виробництва будівельних матеріалів на загальну суму понад 1 млрд доларів США. 

Розуміючи потребу спеціальних механізмів для стимулювання інвестицій в цей непростий період, організатори розпочнуть захід із обговорення можливостей страхування приватних інвестицій та інших важливих для бізнесу тем. Запрошуємо всіх охочих долучитись до форуму в режимі онлайн.

Формат: онлайн-захід із синхронним Ukr-Eng та Eng-Ukr перекладом 
Дата: 29 вересня 2022 р
Реєстрація: https://bit.ly/3Q1MTMD

Додати в Google Calendar

Теги: підприємництво, ТППУ, кабмін, Геннадій Чижиков, Україна, виставка, ICC, Міністерство економіки України, ITC, UkraineInvest, Європейська Бізнес Асоціація (EBA), International Court of Arbitration (ICC), Офіс Президента України

Анонси

Останні новини

Більше новин