(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Шрі-Ланка – наступна гавань економічного зростання в Азії

07 чер 2021 08:30 - 09 чер 2021 15:30

РЕЄСТРАЦІЯ

Посольство Шрі-Ланки в Анкарі запрошує українських бізнесменів та інвесторів долучитися до інвестиційного форуму в онлайн-форматі «Шрі-Ланка – наступна гавань економічного зростання в Азії», який відбудеться з 7 по 9 червня 2021 року і буде присвячений інвестиційним можливостям у Шрі-Ланці. Організаторами форуму виступають Цейлонська торгова палата Шрі-Ланки (CCC), найстаріша і найвпливовіша торгова палата країни, спільно з Радою з інвестицій Шрі-Ланки (BOI) та Фондовою біржею Коломбо (CSE). Мета інвестиційного форуму – показати можливості, які Шрі-Ланка може запропонувати іноземним інвесторам для залучення прямих іноземних інвестицій (ПІІ) у такі пріоритетні сфери, як виробництво, будівництво, готельна індустрія і туризм, сільське господарство і харчова промисловість, інформаційні та комунікаційні технології, розміщення приватного капіталу та інвестиції в компанії, які котируються на біржі.

Триденний форум відкриє президент Шрі-Ланки Його Екселенція Готабая Раджапакса, після чого вищі урядові керівники, провідні спеціалісти у державних та приватних компаніях, світові експерти, інвестиційні банкіри та спеціалісти консалтингових компаній проводитимуть інтерактивні сесії та детальні презентації. Під час форуму потенційні та зацікавлені бізнесмени зможуть долучитися до сесій зустрічей проектів та компаній B2B. Також під час форуму буде надано вичерпну інформацію про поточні прямі іноземні інвестиції (ПІІ) та інвестиційні проекти, які наразі пропонуються іноземним інвесторам.

Використовуючи зміни в глобальному ланцюгу поставок, стратегічне розташування та комплекс заходів, спрямованих на поліпшення ділового клімату в країні, Шрі-Ланка прагне розпочати десятиліття зростання, з метою швидкого збільшення ВВП.

Реєстрація та участь у заході – безкоштовно. Реєстрація за посиланням.

Посольство Шрі-Ланки запрошує українську ділову спільноту та інвесторів приєднатися до першого та найбільшого в Азії онлайн форуму інвесторів, який допоможе зрозуміти прямі іноземні інвестиції (ПІІ) та можливості ринку капіталів в Шрі-Ланці.

Завантажити інформаційний лист про SLIF2021

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини