Київська школа економіки запрошує на Форум, який проводиться за підтримки Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України.
Дата: 23 жовтня 2025 року
Час: 14:00 – 18:00
Формат проведення: офлайн - KSE Campus Obolon (м. Київ, Оболонська набережна, 20)
Подія стане платформою для діалогу між урядом, бізнесом, освітнім сектором і громадськими організаціями щодо подолання гострого дефіциту робітничих кадрів і створення нової системи професійної підготовки для відбудови країни.
У програмі Форуму:
Інтерактивна частина форуму:
учасники побачать, як працює модель KSE ProfTech — короткотермінові програми професійної підготовки, а також зможуть у демозоні особисто спробувати себе у ролі зварювальника чи оператора сучасного виробництва.
Заповніть форму участі - кількість місць обмежена. Після реєстрації очікуйте на підтвердження.
Програма форуму – за посиланням.
Форма реєстрації для представників ЗМІ.
Участь безкоштовна.
Теги: Україна, Міністерство економіки України, економіка, KSE Foundation, форум