(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Лекція Геннадія Чижикова: «Торгово-промислова палата, або Навіщо об’єднується бізнес»

19 вер 2018 17:00-19:00

19 вересня у рамках Ukraine Economy Week президент ТПП України Геннадій Чижиков проведе в Київській школі економіки лекцію на тему: «Торгово-промислова палата, або Навіщо об’єднується бізнес».

Що підштовхує бізнес до об’єднання? Чому сучасні підприємства обирають кооперацію, а не конкуренцію? Відповідь складна і проста одночасно − довгострокові стратегії успіху вимагають саме таких дій.

Під час своєї лекції Геннадій Чижиков розповість про ідею створення та можливості Торгово-промислової палати України, яка на добровільних засадах об’єднує бізнес, та важливість і актуальність такого об’єднання у сучасному світі. Після лекції відбудеться урочисте підписання меморандуму про співпрацю між Торгово-промисловою палатою України та Київською школою економіки.

Спікер: Геннадій Чижиков обіймає посаду президента Торгово-промислової палати України з 2013 року. Він є почесним консулом Франції, членом Ради директорів Генеральної Асамблеї Європалати, членом HC ASPEN Institute Kyiv, ініціатором AIESEC Ukraine, президентом John Hughes Business Club, заслуженим економістом України, доктором економічних наук, професором. Отримав ступінь доктора економічних наук у Донецькому національному університеті економіки та торгівлі імені М. В. Туган-Барановського, а також ступінь із мікроекономіки в Університеті Антверпена (Бельгія). Експерт у сфері міжнародних економічних відносин, автор наукових робіт і статей на тематику експортної політики України на ринках Європейського Союзу, економічних стратегій розвитку України.

Формат: відкрита лекція, підписання меморандуму.
Місце проведення: Київська школа економіки, вул. Дмитрівська, 92-94, 408 аудиторія.

Реєстрація

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини