(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Третейський форум

12 гру 2018 09:00-18:00

ТРЕТЕЙСЬКИЙ ФОРУМ
СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ ТРЕТЕЙСЬКОГО РОЗГЛЯДУ В УКРАЇНІ

 

Третейський розгляд є надзвичайно актуальним з огляду на перспективи європейської інтеграції України, оскільки на сьогодні в нашій країні є категорії спорів, які безальтернативно вирішуються державними судами, через що українці позбавлені належного доступу до позасудових механізмів і способів захисту прав, зокрема арбітражних. Якісні третейські інституції, їх належна підтримка з боку судової системи, є важливим елементом забезпечення суспільства позасудовими механізмами захисту прав, як у цивільно-правових відносинах, так і комерційній діяльності. 

Під час першої панельної дискусії запрошені спікери детально зупиняться на результатах проведеного соціологічного дослідження рівня обізнаності населення з питань третейського вирішення спорів в Україні, запропонують комунікаційну стратегію для третейських судів та актуалізують інформацію щодо стану розвитку третейських судів. 

Під час другої панелі спікери зупиняться більш детально на питанні взаємодії третейських судів з державними судами, змінах в нормативному регулюванні і судовій практиці під час вирішення цивільних та господарських справ. 

Захід буде корисним всім юристам, представникам бізнесу та громадянам, які цікавляться позасудовими способами вирішення спорів та вболівають за перспективу їх розвитку в Україні. 

Форум відбудеться 12 грудня 2018 року в Торгово-промисловій палаті України, конференц-зал «Колізей» (м. Київ, вул. Велика Житомирська 33).

Початок о 09:00 (реєстрація та вітальна кава).

Закінчення о 18:00.

Програма

Попередня реєстрація обов’язкова: https://goo.gl/forms/1pECYlRRm6GXf7qa2

З усіх додаткових питань, будь ласка, звертайтеся до Вікторії Ободовської, менеджерки проектів
Фундації DEJURE: vs.obodovska@gmail.com; +38097 941 1109

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини