(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

UkraineInvest Talks: Dnipro

27 тра 2021 10:00-18:40

РЕЄСТРАЦІЯ

27 травня 2021 року відбудеться міжнародна конференція “UkraineInvest Talks: Dnipro”, спрямована на популяризацію інвестиційного потенціалу в регіонах України. 

Захід стане інтерактивною платформою для інформування міжнародної та української інвестиційної спільноти щодо прогресу реформ і розвитку інвестиційного клімату Східної України. Значну увагу буде приділено можливостям для інвесторів в рамках Закону про підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями.

Програма конференції складається з інтерактивних дискусійних панелей за участі близько 50 спікерів, серед яких: народні депутати, профільні міністри, представники бізнес-спільноти, міжнародних фінансових організацій та експертного середовища. Відкриття заходу відбудеться за участі Прем‘єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Серед ключових тем заходу:

  • Інвестиційна політика та розвиток регіонів;
  • Інвестиційні стимули для проектів зі значними інвестиціями;  
  • Досвід інвесторів, які працюють в регіоні;  
  • Стимулювання малого та середнього бізнесу;
  • Побудова «інвестиційних мостів» між українськими регіонами та світом.

Детальніше за посиланням. Захід організовано урядовим Офісом із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest спільно з Міською радою Дніпра та Агентством розвитку Дніпра.

Конференцію буде проведено в онлайн форматі двома мовами: українською та англійською. Під час трансляції  буде забезпечено синхронний переклад. 

Акредитація ЗМІ обов’язкова за реєстраційною формою. Підтвердження акредитації 26 травня. 

З питань медіа партнерства та співпраці звертайтеся за електронною адресою: [email protected]

Додати в Google Calendar