(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

«УКРАЇНІ ПОТРІБЕН ПРЕЗИДЕНТ ЧИ КАНЦЛЕР?» ДИСКУСІЙНИЙ КЛУБ «ДІЛОВОЇ СТОЛИЦІ» 27 ЛЮТОГО

27 лют 2019 16:00-19:00

У новому 2019 році ми продовжуємо проведення Дискусійних клубів, але розширюємо їх до форматів круглого столу і дискусійної панелі. 27 лютого відбудеться батл у якому зійдуться дві команди експертів: політологів, депутатів, юристів, журналістів, соціологів і політиків. Темою дискусії стане «Україні потрібен президент чи канцлер?»

Запрошені учасники:

Сергій Соболєв, народний депутат України

Геннадій Друзенко, юрист-конституціоналіст

Костянтин Матвієнко, політичний експерт

Віталій Бала, політолог

 

За словами шеф-редактора ПрАТ «Картель» Віталія Пировича, «усі роки Незалежности в Україні точаться суперечки - яка політична модель для нас буде найефективніша. Ми мали в різних формах парламентсько-президентську і президентсько-парламентську республіки і наразі зупинилися на першій моделі. Утім, досі лунають різні пропозиції стосовно того, як нам краще облаштувати Україну. Хтось хоче взагалі скасувати президентську посаду, а натомість обирати в парламенті "народного канцлера", який очолить уряд. Хтось каже що не потрібен прем'єр і уряд має очолити сам президент. А дехто каже, що й нинішня модель парламентсько-президентської республіки найкраща, хіба що треба її трохи вдосконалити. Відповідь на питання - хто ж таки має рацію ми сподіваємося почути на нашому Дискусійному клубі на тему "Україні потрібен президент чи канцлер?».

 

 Видання «Ділова столиця» у 2018 році започаткувало інтелектуальні батли із прямими трансляціями на сайті dsnews.ua. Ми говоримо про бізнес, економіку, політику і соціум. Експерти, підприємці, політики і журналісти об’єднуються в команди і заходяться в диспуті за підтримки учасників у залі і перед екранами. Перемагають найсильніші – у кого більше доказів, красномовства, а значить, і глядацьких голосів. Ми граємо, щоб розкрити потенціал українців і пробудити азарт до побудови успішної країни.

 

 

Реєстрація за посиланням на сайті Ділової столиці

Прес-служба ВГ «Картель»

Тел.: +38 044 502 02 20 (вн.363), (095) 2868777

info@dsnews.ua

Додати в Google Calendar