(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

V щорічний міжнародний GR Форум 2021

26 тра 2021 10:00-18:00

РЕЄСТРАЦІЯ

26 травня 2021 року в Стамбулі (Туреччина) пройде V Міжнародний відкритий GR-форум, який щороку об'єднує найкращих фахівців Government Relations, Government Affairs, лобізму та адвокації з усього світу. Серед запрошених спікерів - висококваліфіковані професіонали з США, України, Туреччини, Ізраїлю та країн Європи. GR-форум надасть можливість отримати безцінний обмін досвідом, налагодити контакти з провідними фахівцями світу і ймовірне подальше співробітництво.

Мета заходу - розвиток співпраці з урядовими відомствами і діяльності фахівців у сфері GR.

Уже давно IGAPA стала місцем для діалогу фахівців в сферах GR, GA і публічного управління, адже нашою місією є створення і розвиток суспільства однодумців, які відкриті до професійного росту, обміну досвідом та діалогу.

У відкритому GR-Форумі візьмуть участь представники політичних і бізнес-структур, аналітики сфери GR з Туреччини і України, а також інших європейських країн і США. Не секрет, що у всіх країнах робота лобістів має різну специфіку, але обмін досвідом та його інтерпретація мають великий потенціал для розвитку категорії в цілому і вдосконалення навичок фахівців.

Об'єднання спеціалістів із різних держав світу має великий потенціал для встановлення контактів між учасниками, початком діалогу і їх співпрацею в подальшому. Особливо важливий такий досвід для людей з країн, де цивілізований лобізм тільки розвивається, адже потрібно знайти можливі шляхи для просування GR в своїй країні.

У період кризи COVID-19  питання діалогу з органами влади постало особливо гостро. Держуправління було не готове до регулювання подій, що відбулися. Це стосується як нижчого рівня, такого як місцевих громад, так і рівня держави, адже, як ми бачимо, багато країн не впоралися. Саме тому проведення вже V GR форуму навіть в такий непростий час Криза COVID-19 є важливою для професійного співтовариства, яка відіграє велику роль у державному житті і публічному адмініструванні.

Організатори заходу - Міжнародна асоціація професіоналів в сфері Government Affairs (IGAPA), Українська асоціація професіоналів у сфері GR і лобістів, «SIC-Group International» у співпраці з турецькими партнерами. 

На V Міжнародному GR Форумі будуть обговорені наступні теми:

1. Рік кризи COVID-19: виклик для галузі GR.

На панелі будуть обговорені глобальні виклики для регуляторної політики та фахівців різного рівня і різних країн і розглянемо світові практики і вплив COVID-19 на стан ринку. За 2020 рік розмір витрат на лобістську діяльність в США становить 3,49 млрд доларів, що показує актуальність інститут лобізму в сучасному світі. На даній панелі будуть розглянуті наступні питання:

 • Чи змінився ринок GR і лобізму в період пандемії COVID-19.
 • Ключові уроки, які надала пандемія COVID-19 GR-сфері.

2. GR та лобізм в світі.

По всьому світу працюють десятки тисяч професійних лобістів, діяльність яких може залишатися непоміченою. Вони є посередниками в цивілізованому діалозі між органами влади та стейкхолдерами. Працюють вони не тільки в США, а й в інших частинах світу: в одному Брюсселі легально ведуть діяльність більш 15000 фахівців. Природно, кожна країна має певну специфіку ведення GR та лобізму. Саме тому GR Форум дуже цікава можливість для обміну досвідом.

 • М'яке і жорстке регулювання лобізму
 • Вдалі приклади регулювання в різних країнах.
 • Формування професійної спільноти GR.
 • Позиції органів влади різних країн щодо лобістської діяльності.

3. GR і інструменти лобіювання.

Зараз у світі переважає період інтернаціональної економіки. Тим не менше, інструменти лобізму в більшості своїй залишаються досить консервативними, так як написання законопроектів та законів, тоді як інші в корені змінюються, такі як донесення інформації наслідком комунікації зі стейкхолдерами через соціальні мережі і медіаресурси. У цій панелі ми розглянемо різні інструменти лобіювання, такі як:

 • Написання законів і законопроектів.
 • Кейси інструментів GR та лобізму в різних країнах.
 • Діалог із зацікавленими сторонами - стейкхолдерами.
 • Медіакомунікації.
 • Аналітична робота.
 • Адвокаційні кампанії.

4. Лобіювання в Туреччині.

Туреччина - держава, успішно лобіює свої інтереси в світі. Велика кількість фахівців ефективно працюють як в асоціаціях, а також в inhouse GR. Так як форум проводиться в Стамбулі, місцеві експерти готові поділитися досвідом у рамках наступних тем:

 • Провідні тенденції розвитку лобізму в Туреччині.
 • Позиції турецьких органів влади щодо лобістської діяльності в країні і за її межами.

5. Практики та кейси.

У будь-якому суспільстві цікаво обмінюватися цільовим досвідом, а особливо практичними напрацюваннями та успішними кейсами, адже на практиці успіх діяльності фахівців видно найкращим чином. У контексті GR та лобізму будуть розглянуті такі теми:

 • Кейси в сфері написання законів, адвокації, G2G відносин.
 • Приклади успішного будівництва профільних асоціацій.
 • Позиція держав і депутатів різних країн.

6. Круглий стіл "Українсько-турецький діалог".

У рамках круглого столу буде обговорюватися можливий діалог між українською і турецькою сторонами в області бізнес-спілок, політичних стейкхолдерів, а також неурядових організацій. Загальні теми панелі розділені на наступні підкатегорії:

 • Обмін досвідом і діалог між бізнесовими структурами.
 • Обмін досвідом і діалог в сфері публічного управління.
 • Обмін досвідом і діалог у сфері менеджменту, включно з НГО.

Більше інформації про сучасні тенденції в галузі GR та лобіювання - на щорічному міжнародному GR-Forum 2021!

Формат форуму: панельна дискусія (соціальне дистанціювання та всі карантинні правила COVID-19 будуть збережені).

Місто проведення: Стамбул (Туреччина).

Основний організатор - Катерина Одарченко - президент IGAPA (Міжнародна асоціація спеціалістів урядових справ), президент Інституту демократії та розвитку “PolitA”, президент UAGRPL (Українська асоціація фахівців та лобістів з питань урядової діяльності), член IAPC (Міжнародної асоціації політичних консультантів).

Час проведення форуму: 8 годин.

Реєстраціяза посиланням.

Додаткова інформація - на офіційному сайті IGAPA.

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин