(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Ваша продукція на ринку Словаччини та Чехії

25 лис 2020 15:00 - 31 гру 2021 23:00

Пандемія, відміна виставок, закриття кордонів обмежили можливості представити продукцію за кордоном, провести переговори та встановити партнерські контакти. Єдиним інструментом, який дозволяє представити компанію, провести переговори та налагодити ділові взаємовідносини є мережа Інтернет та онлайн В2В заходи та платформи.

Запрошуємо Вас скористатись можливостями словацької онлайн В2В платформи GlobalExpo (https://globalexpo.online/) для представлення та розширення свого експорту на ринки Словаччини та Чехії

Партнерами Платформи виступають Словацька ТППEEN - Європейська мережа підприємствFinstat – реєстр словацьких та чеських компаній, Агенція з співпраці та розвитку. Таке партнерство надає Платформі унікальну можливість інформування про активності та нові компанії на платформі широкий загал бізнесу Словаччини та Чехії. Представником Платформи в Україні є Центр міжнародної ділової співпраці ТПП України.

Вартість участі на Платформі – 300 Євро / рік. До вартості входить:  послуги промоції компанії в Facebook або  Googleу - 150 Євро, розміщення інформації про компанію та її товари на Платформі, переклади словацьку англійську, інтеграція з соціальними мережами, статистика оглядів профілю, продаж товарів через власний аккаунт в PayPal.
До участі на Платформі вже приєднались українські компанії Агрокорпорація "Степова", компанія "Укравтозапчастина", компанія "Чизай" та інші.

Більш детально про можливості Платформи для вашої компанії на сайті https://globalexpo.online/

З питань участі на Платформі звертайтесь:
- Малахівської Станіслава (тел.+380  67 232-92-20, [email protected])

-  Голято Андрія ( тел.+380  67 662-96-56, [email protected])
 
Скористайтесь можливостями Платформи та розпочніть роботу на ринках Словаччини та Чехії!
Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини