(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Забіг у вишиванках 2019

24 сер 2019 08:00-20:00

«Забіг у вишиванках» – яскраве патріотичне та родинне свято, свято єдності, коли українці згуртовуються, та усі разом, вдягнені у найкращі вишиванки, беруть участь у масовому забігу, символізуючи волю та незалежність нашої країни та нації.

Мета заходу: поширення патріотичного настрою серед українців,залучення населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом, розвиток масового спорту в Києві та Україні, створення позитивного іміджу нашої країни у світі.

РЕЄСТРАЦІЯ
http://vyshyvanka.club/

Вартість - 450 грн.

Після 10 серпня - 500 грн.

Стартовий пакет учасника:10км та 5км
- футболка - вишиванка; 
- медаль учасника змагань (видається на фініші); 
- стартовий номер учасника; 
- транспондерний чіп для виміру часу; 
- користування роздягальнею та камерою схову; 
- спеціальні пропозиції від партнерів заходу.

1 км:
- стартовий номер учасника; 
- користування роздягальнею та камерою схову; 
- спеціальні пропозиції від партнерів заходу.

500м та 100м:
- стартовий номер; 
- користування роздягальнею та камерою схову; 
- спеціальні пропозиції від партнерів заходу.

Умови допуску: До участі у забігу на дистанції 100 м допускаються всі бажаючі від 2 до 6 років, які не мають протипоказань за станом здоров'я для участі в даному забігу. Медична довідка не обов’язкова. Вік учасника визначається кількістю повних років станом на 01.01.2018 року. Кожен учасник змагань добровільно бере участь у змаганнях, визнаючи всі ймовірні ризики для власного здоров’я під час і після їх закінчення а також бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність завершити дистанцію змагань.

Здоров’я: Усі зареєстровані учасники змагань самостійно несуть відповідальність за власне життя та здоров’я. При отриманні стартового пакету, учасник зобов'язаний підписати заяву, відповідно до якої він повністю знімає відповідальність з організаторів за свій фізичний стан до змагань, за можливий збиток здоров'ю, отриманий під час змагань, а також за стан здоров'я після змагань. Медичне обслуговування в процесі змагань здійснює чергова бригада медичної допомоги, яку забезпечує Організатор.

 

Додати в Google Calendar