(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Забіг у вишиванках 2021

24 сер 2021 10:00-15:00

РЕЄСТРАЦІЯ

ТПП України виступає партнером ювілейного "Забігу у вишиванках" і запрошує всіх охочих долучитися!

Починаючи з 2014 року на День Незалежності України, 24-го серпня відбувається найпатріотичніша бігова подія України – «Забіг у вишиванках». Цей день об’єднує всіх бігунів аби відсвяткувати День Незалежності України. Все це можливо завдяки ідейному натхненнику «Забігу у вишиванках» майстру спорту міжнародного класу Олександру Кузіну.

Професійні спортсмени, бігуни-аматори, діти дошкільного та шкільного віку, вбрані у вишиванки, долають вибрані дистанції (від 100 м для наймолодших бігунів, до 21,1 км, для досвідчених спортсменів). Це патріотичне і сімейне спортивне свято вже встигло полюбитися мешканцям багатьох міст України, що підтверджується щорічним зростанням кількості учасників та міст-партнерів.

Дистанції забігів: 5км, 10 км, 21,1 км: дитячі забіги: 100м, 500м.

Тільки уявіть декілька тисяч українців одягнених у найкрасивіші вишиванки біжать одночасно у декількох містах і навіть країнах. Синергія патріотизму та спортивного настрою перехоплює дихання! Святкуйте цей день з нами!

Не дивлячись на продовження карантину, забіг відбудеться із дотриманням усіх санітарних норм на території ВДНГ. Всі, хто має бажання пробігти обрану дистанцію у своєму місті - реєструйтеся і ми надішлемо вам стартовий набір учасника!

Слідкуйте за нами у соцмережах:
FB: https://www.facebook.com/vyshyvankarun2020/
Instagram: https://www.instagram.com/vyshyvankarun/

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини