(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Аграрні та будівельні компанії з 20 областей України представлять власну продукцію у ВЦ «Козак-Палац»

11 лют 2020 09:00 - 13 лют 2020 16:00

Заходи відбудуться за підтримки Запорізької облдержадміністрації, Запорізької обласної ради, профільних асоціацій.

Протягом трьох днів запланована насичена ділова програма:

11 лютого – спеціалізований форум «AgroPRO», присвячений питанням експорту агропродукції (організовує Центр інформаційної підтримки бізнесу, заснований на базі Запорізької ТПП за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу);

І Міжнародна науково-практична конференція «Підприємництво в аграрній сфері: глобальні виклики та ефективний менеджмент» (спільно з Запорізьким національним університетом).

А також – тренінги, майстер-класи, семінари, В2В-перемовини.

Що запропонують аграріям на виставці?

До Запоріжжя завітають компанії з 20 регіонів України, представники торгових марок з 11 країн – Білорусі, Великої Британії, Італії, Китаю, Німеччини, США, Туреччини, Узбекистану, Фінляндії. Серед тематичних напрямів переважають компанії, що презентують сільськогосподарську техніку та запасні частини, матеріали у сфері насінництва, рослинництва та селекції, добрива та засоби захисту рослин, сучасні будівельні технології та матеріали, енергозберігаючі технології та обладнання.

Пропозиції від проектування – до переробки врожаю

Широка тематична розгалуженість виставки дозволить максимально збільшити шанси учасників та відвідувачів на пошук партнерів, налагодження кооперації між будівельниками, аграріями, переробниками продукції. Зокрема, серед учасників Запорізького

регіону є компанії найрізноманітнішого профілю. У їх числі – компанія «Астра» - агробудівельний альянс, Всеукраїнський науковий інститут селекції-«Південь» – розробник наукоємних технологій селекції рослин, «Капіталпромресурс» - виробник унікальної сівалки для посіву за No-till та класичною технологією, «Аддінол» - високоякісні мастильні матеріали, «Чистий продукт» - виробник агропродукції та професійний консультант, «Органіка України» - електронна зернова біржа, «Агродар Буд» - будівництво зерносховищ, ангарів під техніку, силосів, «Насіння Запоріжжя», «Сади України» - насіння та засоби захисту рослин, «Селекта» та інші.

Вперше на виставці в Запоріжжі – ТОВ «Байєр» - професійні рішення у боротьбі зі шкідниками, TUMOSAN – агротехніка з Туреччини, Завод Мороза – запорізький виробник сільгосптехніки та обладнання, ТОВ «ТД ИРБИС» - харківська компанія з продажу запчастин, «Українські мінеральні добрива»,  ТОВ «АК ГРОСДОРФ» - виробники міндобрив з Кривого Рогу та Черкас.

Сучасні тенденції

Комплекс робіт для використання альтернативної енергетики, енергозбереження аграріям запропонують компанії «Теплостар», «Зелена система», «Термотехнології».

Чекаємо на відкриття виставкових заходів!

Режим роботи виставки:

11-12 лютого з 10.00 до 17.30

13 лютого з 10.00 до 15.00

З більш детальною інформацією про виставку та програмою заходів можна ознайомитися на сайті: www.expo.zp.ua

Оргкомітет виставки:

(050) 487-59-61, (050) 486-30-75 

Прес-центр: (050) 600-46-81

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини