м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Біо/органічні харчові продукти: стан галузі в Україні та перспективи співпраці з бізнесом Польщі та Італії в рамках проєкту «EU4Business: Connecting Companies»

16 гру 2022 10:00-13:00

Захід відбудеться 16 грудня 2022 року з 10:00 до 16:00 у змішаному форматі (офлайн і онлайн). Організатори заходу: Сумська ТПП та Кіровоградська РТПП.

Це один із ключових заходів в рамках проєкту «B2BioFOOD» у сфері біо-/ органічних продуктів харчування, який реалізується Сумською ТПП спільно з партнерами з Польщі, Італії та України (Polish CCI, Modena Chamber of Commerce, Кіровоградська РТПП) в рамках проєкту EU4Business: Connecting Companies. EU4Business: Connecting Companies (EU4BCC) управляється EUROCHAMBRES і фінансується в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business.

Під час заходу будуть розкриті такі теми:

  • Презентація Проєкту «B2BioFOOD»;
  • Огляд органічного ринку України, стан експорту органічної продукції;
  • Вимоги до органічного виробництва;
  • Процедура експорту органічної продукції відповідно до вимог стандартів ЄС;
  • Вимоги до органічної продукції на території України для європейських компаній, зацікавлених в експорті їх продукції в Україну.

Окрема частина заходу буде присвячена тренінгу з електронної комерції.

Також, під час заходу відбудеться презентація українських виробників натуральних, корисних, органічних харчових продуктів – бенефіціарів Проєкту «B2BioFOOD». У заході будуть брати участь також представники італійського і польського бізнесу.

Завдяки участі в цьому заході українські підприємства, на додачу до цінної інформації від спікерів, отримають нові бізнес-контакти як вітчизняних виробників для можливої подальшої співпраці, кооперації та обміну досвідом, так і європейських компаній, зацікавлених у співпраці з українським бізнесом.

Програму заходу можна переглянути тут.

Участь - безкоштовна, мова заходу – українська.

Для участі необхідно зареєструватись за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1mxvkJDIjBsaB9C5y2FSuGHeteFGSVuhFMrg2sXUQZ14/edit

Звертаємо Вашу увагу, що окрема реєстраційна форма має бути заповнена кожною особою, яка буде брати участь у заході.

Контактна особа від Сумської ТПП – Тетяна ПІДВАЛЬНА, тел.: (067) 542-91-26.

 

Довідково:

Цей захід проводиться в рамках проєкту "B2BIOFOOD", що реалізується Сумською торгово-промисловою палатою спільно з Polish Chamber of Commerce, Modena Chamber of Commerce та Кіровоградською регіональною торгово-промисловою палатою за підтримки EU4Business: Connecting Companies (EU4BCC), що управляється EUROCHAMBRES і фінансується в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business. Проєкт EU4BCC розробляється в рамках Східного партнерства (Eastern Partnership), яке було започатковано у 2009 році з метою поглиблення та зміцнення відносин між Європейським Союзом, його країнами-членами та його шістьма східними сусідами (Вірменією, Азербайджаном, Білорусією, Грузією, Молдовою та Україною). EU4Business – це парасолькова ініціатива, яка охоплює діяльність ЄС з підтримки малих та середніх підприємств (МСП) у країнах Східного партнерства. Проєкт EU4BCC спрямований на підтримку сталого економічного розвитку та створення робочих місць у країнах Східного партнерства, сприяючи зростанню МСП, особливо шляхом сприяння збільшенню торгівлі, заохоченню внутрішніх інвестицій та зміцненню ділових зв’язків з компаніями в ЄС.

Додати в Google Calendar

Теги: Польща, Італія, бізнес, співробітництво, Кіровоградська ТПП, eurochambres, Сумська ТПП

Анонси

Останні новини