м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Бізнес-контакт біржа для промислових, наукових та науково-дослідних установ України

01 лис 2018 10:00-17:00

Київська торгово-промислова палата разом з Українським інститутом науково-технічної експертизи та інформації (УкрНТЕІ) надають унікальну можливість доступу потенційних інвесторів до вітчизняних науково-технічних розробок і подальшого їх впровадження у бізнес-проектах.

1 листопада 2018 року о 10 год. у приміщенні Київської торгово-промислової палати (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 55) заплановано проведення Бізнес-контакт біржі для промислових, наукових та науково-дослідних установ України. Вважаємо, що такий формат − найбільш вдалий інструмент для створення сприятливих можливостей для українських розробників інновацій та ефективного пошуку партнерів з бізнес-середовища. Для участі запрошено близько 50 промислових підприємств, наукових установ і стартапів, а також банків, венчурних та інвестиційних компаній. У даний час здійснюється відбір 10-12 найбільш цікавих і перспективних проектів, які будуть презентовані під час проведення Бізнес-контакт біржі.

Протягом дня заплановано проведення прямих бізнес-переговорів для учасників біржі та можливе відвідування зацікавленими учасниками відповідних наукових установ та організацій. Запропонований формат − можливість найбільш ефективного пошуку спільних бізнес-інтересів та їх реалізації.

Київська ТПП та УкрНТЕІ забезпечуватимуть організацію та проведення заходу, надаватимуть учасникам необхідну юридичну та інформаційну допомогу.

Запрошуємо компанії, які зацікавлені у впровадженні та фінансуванні науково-технічних розробок. 

Програма проведення Бізнес-контактної біржі

Список проектів, запропонованих до презентації на Бізнес-контактній біржі

Реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScqL9hMNd_EVGCel1VFpcY2o-v6UqhghE-cPdY7PTXlltm6pg/viewform

Про вашу участь просимо повідомити за тел. 044-482-04-37

або на e-mail: [email protected]           [email protected]

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини