(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ФОРУМ «AGROPRO»: ОРІЄНТИР НА ЕКСПОРТ

11 лют 2020 09:00-18:00

  Форум організовує Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, заснований на базі Запорізької торгово-промислової палати за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу.

Захід покликаний допомогти малим і середнім сільгосптоваровиробникам і компаніям переробки продукції підвищити конкурентоспроможність, інтегруватися в національні та глобальні ланцюжки створення доданої вартості, відкрити доступ до нових ринків збуту.

На учасників чекає насичений дискусійний день: виступи авторитетних експертів у сфері АПК, експортної практики, широкі можливості для В2В-перемовин, індивідуальних консультацій.

Програмою заходу заплановані два тематичні блоки:

  1. Державна підтримка експорту сільгосппродукції та сільгоспмашинобудування. Міжнародні проєкти та програми щодо підтримки МСБ при виході на міжнародні ринки.
  2. Ознайомлення з митними, податковими й маркетинговими базами. Успішні практики експорту продукції з урахуванням ризиків роботи на закордонних ринках.

У числі експертів – голова комітету АПК при Торгово-промисловій палаті України Олег Юхновський, експерт у галузі міжнародної торгівлі, голова ради Асоціації експортерів і імпортерів Микола Ларін, консультант із зовнішньоекономічних питань Європейського офісу ТПП України Ральф Ловак, представники ДУ «Офіс з просування експорту», Митної служби, Держпродспоживслужби, ПАТ «Аграрний Фонд», міжнародних проєктів GIZ, ITC, «Агроторгівля України».

Заплановано розгляд найактуальніших для підприємців тем. Зокрема, як зміниться робота на зарубіжних ринках для агровиробників з прийняттям нових правил Incoterms 2020, що набули чинності з 1 січня 2020 року.  Також у центрі уваги будуть питання електронних торгів агропродукцією, досвід європейських країн у розвитку експорту, державні механізми підтримки аграріїв та можливості участі у міжнародних проєктах.

Форум відбуватиметься одночасно з 19-ю агропромисловою виставкою «АгроТехСервіс». У ВЦ «Козак-Палац» продукцію та послуги для аграріїв представлять компанії з 20 регіонів України, представники торгових марок з 11 країн – Білорусі, Великої Британії, Італії, Китаю, Німеччини, США, Туреччини, Узбекистану, Фінляндії. Серед тематичних напрямів переважають компанії, що презентують сільськогосподарську техніку та запасні частини, матеріали у сфері насінництва, рослинництва та селекції, добрива та засоби захисту рослин, сучасні будівельні технології та матеріали, енергозберігаючі технології та обладнання.

Детальна інформація за тел. (061) 233-11-72, e-mail: [email protected]

Прес-центр: (061) 233-70-72, e-mail: [email protected]

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини