(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Форум аутсорсингу м. Дніпро

26 лис 2020 10:00-12:00

Запрошуємо підприємства малого та середнього бізнесу – надавачів послуг, виробників компонентів та підприємства, що пропонують оптимальні рішення для прискорення процесів і спрощення виробничих ланок, до участі у Форумі аутсорсингу м. Дніпро, який відбудеться 26 листопада 2020р. у форматі онлайн.

Мета заходу: пошук точок взаємодії, синергія малого та мікро- бізнесу з підприємствами середнього та великого бізнесу.

На які запитання ми будемо шукати відповіді?

  • Як оцінити безпеку аутсорсингових рішень?
  • Як побудувати ефективну систему взаємовідносин з клієнтами: працюючі підходи і технології?
  • Які критерії вибору компанії-постачальника аутсорсингових послуг?

Окремо поговоримо про економічне обґрунтування ефективності аутсорсинговогопроєкту з оцінкою собівартості та управління ризиками.

Дізнаємось щодо вимог, які провідні українські компанії висувають своїм підрядникам і які тенденції існують сьогодні з точки зору великого бізнесу при делегуванні процесів та завдань.

Завдяки підтримці ЄБРР у рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу участь для МСБ безкоштовна, за умови обов’язкової попередньої реєстрації

Реєструйтесь на 1-денний онлайн форум з максимальною кількістю порад від діючих підприємців та провідних експертів у галузі сервісу за посиланням.

Маєте запитання?

Телефонуйте нам або пишіть:

Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Дніпро, заснований при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті (056) 374-94-12 (10), [email protected]

Додати в Google Calendar