(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

GULFOOD MANUFACTURING (INGREDIENTS) 2017

31 жов 2017 10:00 - 02 лис 2017 14:00

Центр підтримки експорту  Київської ТПП організовує  національний колективний стенд на виставці GULFOOD MANUFACTURING (INGREDIENTS) 2017, яка відбудеться  в м. Дубаї, ОАЕ у Центрі міжнародної торгівлі «Dubai World Trade center» з 31 жовтня - 02 листопада 2017 р. і є найвідомішим виставковим заходом у харчовій та переробній галузях на Близькому Сході та африканському регіоні.

Запрошуємо взяти участь у спеціалізованій експозиції Ingredients Middle East: виробництво інгредієнтів, харчових добавок і компонентів для продуктів харчування та напоїв, а саме: хлібобулочні інгредієнти, біологічно активні компоненти, наповнювачі, молочні інгредієнти, молочні кислоти та бактерії,  дієтичні добавки, ферментні препарати, яєчні інгредієнти, емульгатори, жири та олія й віск, ароматизатори,ефірні олії, жирозамінники, фруктові продукти і екстракти, трави, спеції та приправи, смакові підсилювачі, наповнювачі, желіруючі компоненти,   продукти з горіхів, стабілізатори, загусники й сполучні, крохмаль, цукор та підсолоджувачі, рибний порошок та екстракти, кольорові добавки, біоактивні компоненти, вітаміни та мінерали та інші інгредієнти для виробництва продуктів харчування, амінокислоти та антиоксиданти та інші.

Вартість участі 1-ї компанії на стенді складає 5190 дол. США за обладнане робоче місце, а саме: стійку з логотипом компанії, вітрину, графіку – рекламу компанії на панелях стенду, загальну переговорну зону, розміщення інформації про компанію в каталозі виставки. Додатково сплачується організаційний внесок виставки 485 дол.США.

Центр підтримки експорту КТПП надає компаніям учасникам підтримку по бронюванню готелів, перельоту та оформлення візи.

У разі зацікавленості взяти участь у виставці просимо повідомити координатора підготовки та проведення заходу Центр підтримки експорту Київської ТПП, контактна особа Катерина Корень +38(044) 482-04-35, [email protected] 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини