(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ІІІ Форум «AgroPro»: сила в кооперації

31 жов 2019 12:00 - 01 лис 2019 14:00

31 жовтня – 1 листопада у ВЦ «Козак-Палац» відбудеться ІІІ спеціалізований аграрний форум «AgroPro». Захід організований Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, основаним на базі Запорізької торгово-промислової палати, за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу.

«Сила в кооперації» - основна тема заходу. До участі запрошуються власники та топ-менеджери малих і середніх підприємств агросектору, сфери виробництва і переробки, торгівлі, послуг та інших галузей економіки.

«Сільськогосподарська кооперація може стати основою для розвитку малого бізнесу та підприємництва у селах, а значить — створити умови для процвітання сільських громад та реформування аграрного сектору», - переконані організатори та експерти заходу.

Відтак аграрний форум покликаний допомогти підприємцям зрозуміти переваги цього ефективного механізму забезпечення конкурентоспроможності малих та середніх товаровиробників.

Завдання заходу:

  • ознайомити МСП з можливостями та необхідністю створення сільськогосподарських кооперативів;
  • представити досвід створення кооперативів в Україні, а саме – в Запорізькому і сусідніх регіонах;
  • підвищити фінансову грамотність агровиробників;
  • презентувати ефективні методи спільного використання новітніх технологічних засобів ведення сільського господарства (точне землеробство, електронна карта полів, GPS-технології).

Формат форуму передбачає пленарну частину за участю авторитетних українських і міжнародних експертів, візити до кооперативів області.

Для участі у ІІІ Форумі «AgroPro»: сила в кооперації» необхідно заповнити онлайн-заявку за посиланням https://form.jotformeu.com/92903239008355 не пізніше 28 жовтня 2019 року.

Детальна інформація за тел. (061) 233-11-72, e-mail: oso@cci.zp.ua

Довідково

Минулорічний форум «AgroPro» консолідував агровиробників для впровадження глибокої переробки продукції тваринництва та рослинництва. Більше десяти спікерів розповідали про можливості виходу малих і середніх агропідприємств на зовнішні ринки та включення їх у ланцюги доданої вартості, а також – інструменти державної підтримки, проєкти міжнародної технічної допомоги.

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин