(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Insta-guide для бізнесу

14 тра 2021 10:00-12:00

РЕЄСТРАЦІЯ

Очевидно, що карантин через пандемію прискорив процес цифровізації бізнесу. Згідно з дослідженням Global Digital Report 2020 році більш ніж 50% людей у всьому світі користуються соцмережами. Аудиторія Instagram становить більше 1, 082 млрд. людей. 

Бізнес в Інстаграм набирає обертів. Згідно з офіційною статистикою близько 60% всіх користувачів використовують Instagram для пошуку інформації про товари і послуги. Заявивши про себе через Інстаграм, бренди отримують потужний інструмент для продажів і підтримки лояльності, можуть стати ближче до своїх клієнтів і вийти на нову аудиторію. Вашої компанії ще немає в і Instagram? Саме час це виправити.

Запрошуємо долучитись до вебінару «Insta-guide для бізнесу» 14 травня. 

Спікеркою виступить Альона Бойко, SMM-спеціалістка з розвитку проєктів в Instagram.

В першій частині Ви отримаєте практичні інструменти та останні тренди, які можна застосовувати вже зараз.  Друга частина програми включає командні завдання, аналіз частини бізнес-профілів в Instagram учасників вебінару.

Дата та час проведення: 14 травня 2021, 10:00-12:00 ОНЛАЙН Zoom-конференція

Тільки для малого та середнього бізнесу. Реєстрація обов’язкова.

Участь безкоштовна.

Захід організований Чернігівською торгово-промисловою палатою, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.  

Додати в Google Calendar