м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

IV Українсько-румунсько-молдовський бізнес-форум

06 лип 2023 09:30 - 07 лип 2023 19:00

6-7 липня 2023 року відбудеться IV Українсько-румунсько-молдовський бізнес-форум.

Основними організаторами міжнародного заходу є Департамент регіонального розвитку обласної державної адміністрації та Чернівецька торгово-промислова палата.

Ініційований Чернівецькою ТПП у 2016 році, за підтримки національних палат та дипломатичних установ трьох країн, форум набув значного регіонального авторитету та популярності серед представників ділових кіл України, Румунії та Республіки Молдова.

Головною темою IV Форуму є подальший розвиток взаємовигідного тристороннього співробітництва, активізація впливу фактору міжрегіонального та транскордонного співробітництва, налагодження нових торгово-економічних зав’язків, стимулювання кооперації бізнес-середовища для виходу на міжнародні ринки, пошук шляхів подолання існуючих перепон інтернаціоналізації бізнесу.

У заході будуть задіяні провідні представники широкого кола бізнес-спільноти України, Молдови та Румунії.

Учасників заходу ознайомлять із сучасним станом економіки трьох країн, можливостей участі бізнесу в реалізації спільних міжнародних та регіональних проєктів.

Українські підприємці, які зацікавлені у виході на румунський та молдовський ринки, а також ті, хто бажає презентувати власну продукцію на запланованому Форумі, можуть подати до Чернівецької торгово-промислової палати заявки щодо участі та пошуку можливих іноземних партнерів. 

За більш детальною інформацією ви можете звертатися до Чернівецької ТПП:

тел. 54-39-25, м. +380505278927, +380503742218

e-mail: [email protected], [email protected], [email protected]

 

Додати в Google Calendar

Теги: Бізнес-форум, підприємництво, Чернігівська ТПП, співробітництво, Молдова, економіка, Румунія

Анонси

Останні новини

Більше новин