м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Міжрегіональна спеціалізована виставка аграрного бізнесу «АгроТехСервіс– 2022»

08 лют 2022 10:00 - 10 лют 2022 17:00

8 лютого Запорізька торгово-промислова палата відкриває новий виставковий сезон та запрошує до ВЦ «Козак-Палац» на 21-у агропромислову виставку «АгроТехСервіс», також відкриють роботу спеціалізована експозиція «Будівництво», виставка-ярмарок «ЕкоЛавка Expo».

Адреса виставкового центру: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70Б.
У виставковій залі продукцію та послуги представлять понад 100 компаній. Більшість експозицій – це продукція, матеріали, виготовлені в Україні.

Основні розділи виставки:

• Екологічне землеробство
• Сільськогосподарське машинобудування, техніка і запчастини
• Засоби малої механізації
• Посівний матеріал. Зернові технології
• Технології зберігання, переробки і транспортування с/г продукції
• Агрохімія. Засоби захисту рослин. Добрива
• Біоенергетика
• Технології в тваринництві і птахівництві
• Комбікорм і ветпрепарати
• Присадибне господарство
• Консалтинг, страхування, банківські послуги
• Діджиталізація агробізнесу

Ділова програма

Підприємці у форматах офлайн та онлайн зможуть приєднатися до ділових заходів та дізнатися про досвід розвитку органічного фермерства, діджиталізацію в агросекторі, експорт сільгосппродукції до країн ЄС, обговорити актуальні законодавчі зміни, знайти партнерів.

Посилання для участі в ZOOM

8 лютого відбудеться конференція «Агросектор України у 2022 році», організована за підтримки комітету підприємців АПК при Торгово-промисловій палаті України.

Натисніть для завантаження ПРОГРАМИ.

Основні питання для обговорення:

✓ Державні програми підтримки агросектору у 2022 році.
✓ Зміни в податковому законодавстві України, ризики для аграріїв.
✓ Перші підсумки запровадження ринку землі в Україні.
✓ Можливості фінансування агросектору.
✓ Ситуація на внутрішньому ринку країни.
✓ Перспективи експорту органічної продукції.
✓ Експортні можливості продукції сільськогосподарського призначення у 2022 році.

9 лютого стартує тренінгова сесія «Готуємося до органічного виробництва та експорту». До Запоріжжя завітає Люк Ван Луверен, старший радник по зв'язкам з ЄС у Торгово-промисловій палаті Антверпена-Васланда, (Бельгія) – партнер Запорізької торгово-промислової палати у реалізації твінінгового проєкту з розвитку органічного виробництва.

Також у програмі - вебінари та семінари на теми: «Системи знань та інновацій для розвитку сільського господарства», «Конференція «Садівництво. Ягідівництво», «Вирощування часнику, полуниці, шафрану».

Вебінар
СИСТЕМИ ЗНАНЬ ТА ІННОВАЦІЙ ДЛЯ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Натисніть для завантаження ПРОГРАМИ вебінару «Системи знань та інновацій для розвитку сільського господарства».

Натисніть для завантаження ПРОГРАМИ науково-практичної конференції «Садівництво та ягідництво: від проектування до врожаю».

Cайт виставки: www.expo.zp.ua
Режим роботи виставок:

8 лютого з 10:00 до 17:00
9 лютого з 10:00 до 17:00
10 лютого з 10:00 до 15:00

Оргкомітет:
+38 (050) 486-30-75, +38 (050) 484-33-67, +38 (067) 600-31-35;
[email protected], [email protected].

 

 

Додати в Google Calendar

Анонси

УСТАНОВЧЕ ЗАСІДАННЯ УКРАЇНСЬКО-БРИТАНСЬКОЇ ДІЛОВОЇ РАДИ

УСТАНОВЧЕ ЗАСІДАННЯ УКРАЇНСЬКО-БРИТАНСЬКОЇ ДІЛОВОЇ РАДИ

29 тра 11:00-12:00
Торгово-промислова палата України висловлює свою повагу і запрошує долучитися до участі в установчому засіданні Українсько-Британської ділової ради.Під час заходу буде також обрано голову Українсько-Британської ділової ради. Основним напрямом роботи Українсько-Британської ділової ради мають стати заходи з активізації та поглиблення ділових відносин між Україною та Великобританією (економічні саміти, бізнес-форуми, ділові місії, дослідження ринків, пошук партнерів тощо). До участі у заході запрошуються українські компанії, що вже працюють або зацікавлені у встановленні ділових стосунків з Великобританією. Головною метою діяльності Українсько-Британської ділової ради буде ● сприяння розвитку українсько-британських ділових і торговельно-економічних зв’язків; ● диверсифікація структури та збільшення обсягів товарообігу між двома країнами; ● пошук і втілення оптимальних моделей та форм ділового співробітництва; ● налагодження двосторонньої виробничо-технічної та інноваційно-інвестиційної кооперації; ● створення сприятливих умов для спільної взаємовигідної виробничої, торговельної, транспортної, будівельної, фінансово-кредитної, страхової, науково-дослідної та інших видів діяльності; ● сприяння створенню спільних підприємств у різних галузях економіки, інвестиційних фондів, торгових компаній, відкриттю філій і представництв діючих суб'єктів господарювання, а також всебічний розвиток усіх видів підприємництва, не заборонених законодавством України та Великобританії; ● підтримка різних форм двостороннього ділового, освітнього, наукового, культурного і туристичного обміну між Україною та Британією. Передбачається, що Українсько-Британська ділова рада буде діяти на засадах добровільності та рівноправності її учасників, буде відкритою для вступу нових членів і зацікавленою у взаємовигідних партнерських відносинах з іншими організаціями та установами. Запрошуємо всіх зацікавлених взяти участь у вищезгаданому установчому засіданні. Формат зустрічі - онлайн. Посилання в кімнату вебінару буде надіслано зареєстрованим учасникам на пошту за день до події. Формат зустрічі:: онлайн Реєстація за посиланням: https://forms.gle/Fm7jRyaPDpvoCbQS7 Контактні особи в Дирекції міжнародного співробітництва: Дар’я Данік, +380974004100, ddv-i[email protected] Карина Вольф, +380671122041, [email protected]
Докладнiше...

Останні новини