м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Серія вебінарів для бізнесу у листопаді

21 лис 2022 11:00 - 30 лис 2022 13:00

Запорізька і Сумська ТПП реалізують спільний проєкт для бізнесу за підтримки ЄС та ПРООН

Коли: 21 листопада - 30 листопада 2022
Початок об 11.00. Онлайн.

Запорізька і Сумська торгово-промислові палати продовжують реалізацію спільного проєкту «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Найближчим часом відбудуться вебінари на такі теми:

21 листопада - "Програма Відновлення та Регіональні проєкти: інтеграція проєктних, регіональних ініціатив у великі інвестиційні напрями відновлення України" 

22 листопада - "Грантові проєкти для промисловців. Як збільшити рівень вироблення проєктних пропозицій в середовищі промислових МСП"
Спікер: Олександр Юрчак, генеральний директор Асоціації «підприємств промислової автоматизації України»

24 листопада - "Як забезпечити надійність та швидкість від постачальників" 
Спікерка: Юлія Плієва, власниця СЕО Apple Consulting®, Adjunct professor kmbs

25 листопада - "Аналіз ринків як ефективний інструмент з пошуку партнерів" 
Спікерка: Ольга Щолкіна, провідна експертка Запорізької ТПП

28 листопада - "Умови поставки у військовий час" 
Спікер: Микола Ларін, керівник проєктів Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД»

29 листопада - "Як і коли варто захищати свій бренд або коротко про торговельну марку" 
Спікерка: Світлана Колодяжна, юрисконсультка Сумської ТПП

30 листопада - "Інструменти оптимізації процесів оформлення в режимах експорт та імпорт" 
Спікер: Микола Ларін, керівник проєктів Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД»

Починаючи з 1 листопада, вже відбулося 10 інформаційних заходів на теми податків і фінансів, кадрового законодавства у воєнний час, франчайзингу, розвитку експортного потенціалу компаній, digital-інструментів. Попереду – розгляд ще багатьох важливих питань. 

Загалом протягом двох місяців заплановано проведення 28-ми безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, а також майстермайнд-сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників. Головні теми курсу – податки, трудові правовідносини, антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, митні процедури, державні закупівлі в Україні і ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу і, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Відеозаписи всіх вебінарів, що вже відбулися, ви можете переглянути за посиланням:http://surl.li/dsoxb.

Проєкт «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Обов’язкова реєстрація за посиланням:https://cutt.ly/xB4x7oL

Додаткова інформація за тел.:+38 050 484 11 97, e-mail: [email protected]

 

Для довідки
«Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.

Додати в Google Calendar

Теги: Європейський Союз (ЄС), Сумська ТПП, ПРООН в Україні, Запорізька ТПП, Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, Організація Об'єднаних Націй (ООН)

Анонси

Останні новини

Більше новин