(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Сумщина туристична-2018

07 чер 2018 12:00-14:00

7 червня 2018 року уВЦ «Іллінський»(м. Суми, вул. Іллінська, 7а) відбудеться Міжнародний бізнес-форум та виставка «Сумщина туристична-2018».

Організатори заходів: відділ промоції та туризму Сумської облдержадміністрації, Сумська обласна рада, Сумська торгово-промислова палата.

За задумом організаторів, Міжнародний бізнес-форум та виставка «Сумщина туристична-2018» сприятимуть обміну досвідом у сфері розвитку туристичної інфраструктури районів і міст Сумської області та супутніх послуг, зміцненню міжнародних зв'язків, партнерських відносин, встановленню контактів між представниками туристичної індустрії.

На виставку та форум запрошені дипломати, представники об’єднаних територіальних громад регіону, українські  та зарубіжні бізнес-структури у сфері внутрішнього туризму.

Захід є комплексним і включає в себе:

  • інформаційно-презентаційну експозицію туристичного потенціалу районів та міст Сумської області, об'єднаних територіальних громад;
  • Міжнародний бізнес-форум «Сумщина туристична-2018»;
  • презентації туристичних ресурсів європейських держав та регіональних проектів у сфері внутрішнього туризму;
  • майстер-клас: «Промоція дестинацій силами учасників туристичного ринку»;
  • Фестиваль ремесел і народних промислів;
  • семінар від угорської туристичної компанії «Веді Тур Груп – Україна» щодо лікування й оздоровлення на курортах Угорщини.

Відкриття виставки о 10:00, початок роботи Міжнародного бізнес-форуму – об 11:00.

О 9:00 на подвір’ї Сумської торгово-промислової палати розпочнеться Фестиваль ремесел та народних промислів. Упродовж дня заплановані майстер-класи з художнього ткацтва,  художньої обробки шкіри, художньої вишивки, виготовлення ляльок-мотанок та витинанок від Сумської обласної організації Національної Спілки майстрів народного мистецтва. Сумська дитяча художня школа ім. М.Г. Лисенка представить творчість найкращих своїх вихованців з розпису по склу, ліплення, виготовлення народної іграшки, сувенірів, вітражів, українських прикрас на волосся, акварелі, декоративного розпису тканин, написання портретів гостей заходу, виготовлення ажурних фіранок та листівок, вибійки на тканині, художнього оздоблення одягу тощо. Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю презентуватиме найкращі роботи юних майстрів рукоділля, декоративно-ужиткового розпису, декорування предметів побуту тощо. Не залишить байдужими дітлахів та дорослих іпотерапія від «Сумської кінної ДЮСШ».

Об 11:30 на подвір’ї Сумської торгово-промислової палати відбудеться краєзнавча родинна гра «Загадкова та прекрасна Сумщина». На переможців чекають призи від організаторів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини