(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Technology & Innovation Day

12 бер 2021 09:30-16:00

Чи знаєте ви, що найбільший 3D-принтер в Україні, унікальні дрони для промислового інспектування та багато інших інноваційних продуктів виготовляються у Запоріжжі?

12 березня Запорізька торгово-промислова палата разом з Асоціацією Підприємств Промислової Автоматизації України запрошують познайомитися з промисловими інноваціями Запорізького регіону на «Technology & Innovation Day». Це майданчик, на якому зустрінуться представники промислових підприємств, розробники, науковці та освітяни, представники владних структур, бізнес-асоціацій.

Новий формат заходу покликаний об’єднати інноваційні пропозиції і бізнес-кейси компаній-замовників, сприяти просуванню кращих технологій та їх впровадженню на українських і закордонних ринках.

День технологій та інновацій відбудеться у комбінованому форматі офлайн/онлайн-конференції. Заплановані три основні тематичні блоки:

  1. Стан та інструменти розвитку інновацій на регіональному рівні.
  2. Бізнес-кейси провідних промислових підприємств регіону.
  3. Презентація кращих інноваційних рішень.

Активну участь у підготовці заходу беруть компанії - учасники запорізького кластеру «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування». Професійне об’єднання підприємців, науковців і бізнес-асоціацій створено за ініціативи Запорізької торгово-промислової палати, Асоціації Підприємств Промислової Автоматизації України, Національного університету «Запорізька політехніка», групи запорізьких компаній, склад якої постійно розширюється.

Під час вебінару, присвяченого підготовці до Дня інновацій у Запоріжжі, вже відбулося знайомство з першими учасниками. Серед них – інжинірингова компанія «Тріада ЛТД Ко» - виконує повний цикл виробництва, від проектування – до впровадження готових технологій у сфері роботизації зварювальних процесів, у тому числі – сучасні проєкти з використанням 3D-технологій реалізуються на підприємствах аерокосмічної галузі. «IZIVIZ» - запорізький розробник унікальних дронів для потреб промисловості. Проєкт PROFI+ - це автори великогабаритного 3D-принтеру, інших власних розробок у сфері адитивних технологій. Компанія «Green System» - презентує бізнес-кейси для промислових підприємств з будівництва сонячних електростанцій.

Всіх бажаючих приєднатися до «Technology & Innovation Day» запрошують пройти коротке опитування, яке допоможе відкрити інновації у різних сегментах інжинірингу, автоматизації, машинобудування, а результати будуть опубліковані у вигляді зручної мапи інноваторів регіону.

Серед учасників чекають на авторів проєктів початкового, експериментального рівня, а також комерціалізованих інноваційних рішень та продуктів. Мапа з результатами стане частиною аналітичного звіту на Інноваційному дні регіону, а також – буде представлена в фіналі проєкту «Інтеграція 4.0» в Миколаєві та «Регіональний ландашфт Індустрії 4.0» в Харкові.

Якщо у вас є інноваційні розробки, пройти опитування можна на сайті.

Програма події та реєстраціяза посиланням.

За більш детальною інформацією звертайтеся: e-mail: [email protected]
 
До уваги ЗМІ!

Якщо Ви Бажаєте стати інформаційним партнером «Technology & Innovation Day», будь-ласка, зв’яжіться з нами за тел: (050) 600-46-81, e-mail: [email protected]

Завжди відкриті до cпівпраці та партнерства!

 

Проєкт з розвитку кластерів ІАМ в регіонах Харкова та Запоріжжя «ClusteRISE» виконує «Асоціація підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ) в рамках проєкту «Застосування та реалізація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі», що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини. Окремі думки, висловлені в матеріалах, є особистою позицією авторів і необов’язково відображають точку зору Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин