м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Тренінг-практикум “Результативний маркетинг у соцмережах Facebook & Instagram”

17 тра 2022 10:00 - 24 тра 2022 13:00

В нинішні часи важких випробувань, Інтернет і зокрема соцмережі стали справжньою рятівною тростинкою для багатьох підприємців, великих і малих. UArt’n’Business, спільний проєкт Херсонської ТПП і Тартуського Центру креативних індустрій, допомагає творчим українцям і креативним бізнесам з усіх куточків України якнайшвидше знайти себе у нових реаліях.

Запрошуємо на короткий, але потужний онлайн-практикум креативних підприємців, крафтовиків, майстрів-ремісників, митців та всіх творчих людей, які працюють з натхненням і любов’ю до України, вкладають свої ідеї і майстерність у створення чудових авторських виробів та прагнуть, щоб про них дізнався світ.

Мова навчання – англійська (без перекладу). Участь – безкоштовна!
Тренінг складається з двох частин, 17 та 24 травня. Заняття проходить з 10.00 до 13.00.

Навчання проводить Яан Круусма – провідний естонський експерт із маркетингу в соціальних мережах, засновник компанії 7Blaze Social. На вас чекають лекції, практичні завдання і зворотній зв'язок із лектором-практиком міжнародного рівня, який надасть індивідуальні поради щодо вашого бізнес-кейсу.

Ви дізнаєтеся про:

• особливості ведення бізнес-профілів у Facebook та Instagram;
• вимоги до візуального і текстового контенту;
• розуміння вимог і вподобань “західної” аудиторії;
• інструменти управління рекламою у Facebook та Instagram;
• стратегії контент-маркетингу;
• планування бюджету рекламної кампанії та аналіз результатів;
• як знайти баланс між приватним життям та бізнесом.

Реєстрація до 13 травня (включно): https://forms.gle/3kkqZiQUAAFz41oy6
Для ефективної роботи лектора з індивідуальними кейсами учасників, кількість місць у групі обмежена (30 осіб). Якщо бажаючих буде більше, перевага надаватиметься тим, хто вже має власний бізнес або бізнес-ідею.
14-15 травня ми зв’яжемося з вами для підтвердження участі в навчанні, а 16 травня надішлемо посилання на перше заняття.

Контакти:
Керівник української команди проєкту UArt’n’Business – Ксенія Карпенкова, Viber/Telegram/WhatsApp: +38 (067) 55-234-60, e-mail [email protected].
Керівник естонської команди – Сігне Сомелар-Еріксон (Signe Somelar-Erikson), e-mail: [email protected].

Тренінг-практикум “Результативний маркетинг у соцмережах Facebook & Instagram” проходить в рамках проєкту UArt’n’Business, який фінансується з Програми розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги МЗС Естонії. Проєкт реалізують Тартуський Центр креативних індустрій (Естонія) та Херсонська торгово-промислова палата.

Додати в Google Calendar

Теги: бізнес, тренінг, Естонсько-український Проєкт UArt’n’Business, Херсонська ТПП

Анонси

Останні новини