(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Тренінг "Технологія створення вирішальної конкурентної переваги"

22 лип 2020 09:30 - 23 лип 2020 18:00

Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, заснований на базі Запорізької торгово-промислової палати за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу запрошує до участі у дводенному тренінгу «Технологія створення вирішальної конкурентної переваги: базові принципи». Захід відбудеться 22 – 23 липня у м. Запоріжжя за адресою: бул. Центральний, 4, бізнес-центр Запорізької торгово-промислової палати.

Цільова аудиторія: керівники підприємств, власники та топ-менеджери середніх та малих компаній різних галузей.

Учасники дізнаються, як побудувати сильну вирішальну Конкурентну Перевагу для своєї компанії, а також отримають інструментарій та методологію з розробки пропозиції цінності для клієнтів.

Тренер курсу - Юлія Плієва, СЕО Apple Consulting® та Ад’юнкт-Професор kmbs протягом двох днів допоможе розібратися в таких питаннях:

-              Як створити унікальну конкурентну перевагу і не потрапити в пастку цінових війн?

-              Як виявити справжні «болі» клієнтів, особливо ті «хронічні», яких вони самі не відчувають?

-              Як нівелювати ці «болі» та сформувати пропозицію цінності для своїх клієнтів? Як донести цю пропозицію цінності своїй команді?

Також під час тренінгу учасники познайомляться з кейсами вирішальної конкурентної переваги (ВКП) різних типів бізнесів та дізнаються про принцип створення ВКП за методологією Теорії Обмежень.

Навчальна програма проводиться в рамках ініціативи EU4Business та є безкоштовною. Кількість учасників обмежена, учасники проходять попередній відбір. Реєстрація обов’язкова.

Захід відбуватиметься з дотриманням карантинно-санітарних вимог.

Для участі у тренінгу заповніть онлайн-заявку за посиланням:

 https://form.jotform.com/201960631601345

Реєструйтеся зараз, адже кількість місць обмежена!

Довідки та консультації за тел.:  +38(061) 233-11-72, +38(050) 484-11-97, e-mail: [email protected]

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини