(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Цифрова економіка: від індустріального до інформаційного суспільства

23 тра 2018 10:00 - 24 тра 2018 14:30

Центр підтримки бізнесу Запоріжжя запрошує взяти участь у форумі «Цифрова економіка: від індустріального до інформаційного суспільства», який відбудеться 23-24 травня 2018 року у виставковому центрі «Козак-Палац». Форум проходить за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.

Основною метою заходу є створення майданчику для презентації інноваційних рішень в промисловій сфері, популяризація IT-рішень для бізнесу, Індустрії 4.0, розгляд найбільш перспективних проектів у сфері інформаційних та телекомунікаційних технологій. Адже перехід до цифрової економіки є світовою тенденцією, а застосування ІТ-рішень підвищує ефективність та якість виробництва.

Що заважає розвитку інноваційної економіки регіону та може зашкодити її росту в майбутньому? Як інтегрувати нові інформаційні технології в економіку та впровадити їх у місцевому бізнесі? Які інформаційні інструменти Індустрії 4.0 є найсучаснішими? - Відповіді на ці та багато інших запитань будуть розглянуті під час роботи Форуму. У дискусіях візьмуть участь експерти, представники ЄБРР, міжнародних проектів з технічної допомоги, компанії-розробники та промислові підприємства малого та середнього бізнесу.

У числі експертів панельних дискусій:

  • голова Комітету з електронних комунікацій при ТПП України Володимир Коляденко;
  • експерт проекту GIZ «Fit for Partnership with Germany»Євгеній Клісенко;
  • директор Асоціації підприємств промислової автоматизації Олександр Юрчак;
  • голова Комітету з питань промислової модернізації ТППУ, директор ДП «Укрпромзовнішекспертиза» Володимир Власюк;
  • виконавчий директор ГО «ХайТек Офіс» Андрій Бірюков;
  • керівник проектів IT-Enterprise Роман Яворський.

Під час виїзної сесії учасники форуму відвідають компанії Запорізького регіону та ознайомляться з практичним досвідом впровадження інноваційних технологій та автоматизованих систем у виробництві. На базі Запорізького національного технічного університету відбудеться обговорення можливостей створення кластеру 4.0 за участю науковців та МСБ регіону.

Участь у заході є безкоштовною. Реєстрація до 21 травня за посиланням:  https://eu.jotform.com/81081675925362

Детальніше за посиланням:

https://www.cci.zp.ua/presscentr4/novosti4/5157-tsifrova-ekonomika-vid-industrialnogo-do-informatsijnogo-suspilstva

Посилання на івент ФБ:     

https://www.facebook.com/events/422524801529466/?active_tab=about

За додатковою інформацією звертайтеся за електронною адресою [email protected] або за телефоном+38 (061) 233-11-72, (050) 484-11-97

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини