(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

УЧАСТЬ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ У ФОРМУВАННІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНДУСТРІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ.

20 лют 2019 10:00 - 22 лют 2019 18:00

20 лютого у Хмельницькій ТПП та 22 лютого у Вінницькій ТПП відбудуться круглі столи за темою «Формування європейської індустріальної політики», як складова частина EU Industry Day.

Заходи відбудуться за сприяння ТПП України, МЕРТ, GIZ, Команды підтримки Реформ при МЕРТ, ДІФКУ МЕРТ, Ради підприємців при КМУ.


Участь представників українського  бізнесу у цих заходах - це безпрецедентна можливість долучитись до процесів формування європейської індустріальної політики в рамках офіційного комунікативного майданчику в Україні під брендом «EU Industry Day».

Ви матимете можливість  презентувати унікальні технологічні рішення та розробки, а також стратегічні пріоритети розвитку вітчизняного бізнесу.

За результатами роботи круглого столу зведений аналітичний звіт (policy recommendations) буде направлений безпосередньо учасникам EU Industry Day (ключовим стейкхолдерам в інституціях ЄС) для врахування позиції українського бізнесу при формуванні європейської індустріальної політики.


До участі у заході також запрошені представники виконавчої влади на рівні області та профільних міністерств.
Також, захід широко висвітлюватиметься у провідних засобах масової інформації та соціальних медіа.


Запис заходів з усіма презентаціями та промо-інформацією буде розміщено на сайті www.euindustryday.in.ua. 

Інформація про регіональні заходи вже є на офіційній сторінці ЄК  та на євроінтеграційному порталі 

Питання та проблеми інноваційного розвитку будуть розглянуті 20 лютого у Хмельницькій РТПП. У заході візьмуть участь представники Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Міністерства економічного розвитку та торгівлі  України під керівництвом Голови правління Володимира Ставнюка. Тема доповіді стосується фінансових інструментів для реалізації інноваційних та інвестиційних проектів, запуску Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку.

Спікерами круглого столу також є Олександр Олешко- експерт GIZ, Олександр Симчишин-Хмельницький міський голова, Індустріальний парк "Хмельницький", Наталія Белякова- Президент Хмельницької ТПП та інші експерти. 

Питання енергоефетивності є пріорітетним не тільки у формуванні промислових політик. Воно буде  розглядатись 22 лютого у Вінницькій РТПП. У заході візьмуть участь представники Державного агенства з енергоефективності та енергозбереження України, департаменту промислової політики МЕРТ, Ricardo Külheim- міжнародний експерт з енергоефективності та інші експерти.

Реєстрація для учасників вже відкрита.

 

Більш детальна інформація на  сайті

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини