м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Вебінари для бізнесу на тему податкового законодавства: 31 жовтня, 1 листопада 2022

31 жов 2022 11:00 - 01 лис 2022 14:00

Запорізька і Сумська торгово-промислові палати починають реалізацію спільного проєкту «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. 

31 жовтня і 1 листопада підприємців запрошують на безкоштовні вебінари на тему податкового законодавства. Заходи відбудуться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00.

Спікерка заходів: Мілітина ВЕЛИКА, керівниця ТОВ «АК «Бухгалтер», практикуюча бухгалтерка з досвідом більш ніж 20 років, авторка публікацій та аналітичних статей.
 


Основні питання:

  1. Застосування рро/прро. Чи треба та коли?
  • ФОП під час воєнного стану.
  • Ліквідація ФОП.
  1. Резидентство. Куди сплачувати податки?
  • Доволі розповсюджена ситуація, коли підприємці з України надають послуги на території інших країн. Де в такому випадку сплачувати податки? Чи не виникає подвійного оподаткування?

Відповіді на ці та інші актуальні питання учасники дізнаються під час вебінарів.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/xB4x7oL

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 11 97, e-mail: [email protected]

Нагадаємо, навчальний курс реалізується у межах проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Протягом двох місяців заплановано проведення 28-ми безкоштовних консультаційних онлайн- заходів у форматі вебінарів, практикумів, а також мастермайнд-сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників. Головні теми курсу – податки, трудові правовідносини, антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, митні процедури, державні закупівлі в Україні і ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Онлайн-заходи відбуватимуться з 31 жовтня по 23 грудня 2022 року.
 

 

Додати в Google Calendar

Теги: Європейський Союз (ЄС), бізнес, Сумська ТПП, ПРООН в Україні, Запорізька ТПП, вебінар

Анонси

Останні новини

Більше новин