м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Вихід на нові ринки: як успішно торгувати з Канадою

11 гру 2018 09:00-19:00

Запрошуємо комерційних директорів, начальників експортних відділів, фахівців ЗЕД підприємств – експортерів на навчальний тренінг, що відбудеться 11 грудня 2018 року в Київській торгово-промисловій палаті (вул. Б. Хмельницького, 55, конференц-зал). Тренер – Емма Турос -  Виконавчий директор Канадсько-Української Торгової Палати.

Головна ціль – розповісти бізнесу про перспективи експорту до Канади та нові можливості, які відкрила зона вільної торгівлі між Канадою та Україною (CUFTA).

В рамках зустрічі будуть розглянуті такі питання як специфіка канадського ринку та розробка експортної стратегії, особливості пошуку партнерів, тарифне та нетарифне регулювання експортних поставок до Канади, логістика, використання інструментів e-commerce, можливості участі в канадських програмах держзакупівель та багато іншого.

Детальна програма заходу тут.

Участь у тренінгу безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням https://goo.gl/forms/QVQ20mhKi8ZSsk4j2  

Враховуючи обмежену кількість місць, участь у тренінгу буде підтверджена організаторами повідомленням з детальною програмою, яке надійде на вказану Вами електронну пошту до 5 грудня 2018 року.

Учасники отримають сертифікати.

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини