(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Благодійний вечір «Вечеря за майбутнє у Hilton Kyiv»

08 гру 2017 19:00-23:00

8 грудня  2017 року в Hilton Kyiv  відбудеться урочистий прийом, що присвячений збору донорських коштів на оновлення обладнання для реанімаційного відділення Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, а саме – придбання ендоскопічної відеосистеми. Використання апарату при лікуванні пацієнтів із вродженими вадами серця надасть можливість проведення обстежень та лікувальних маніпуляцій таких пацієнтів з ускладненнями, пов’язаними з органами дихання. 100% коштів від благодійних внесків за участь у «Вечері за майбутнє у Hilton Kyiv» будуть витрачені на закупівлю обладнання.
 
Програма заходу:

  • Вишукана вечеря в італійському стилі з чотирьох страв, створена Шеф-кухарем готелю Hilton Kyiv з італійських відбірних продуктів, завезених з регіону Падуа спеціально для заходу.
  • Виступ солістів Київського національного академічного театру оперети. 
  • Чутливий виступ італійського тенора Крістіана Річчі у супроводі солістів та музикантів Державної опери України.
  • Благодійний Аукціон.

Організатори заходу:

  • Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України
  • Благодійний фонд «Запорука»
  • Почесне Консульство України в Італії
  • Торгово-промислова палата України
  • Посольство Італії в Україні

Ведучий вечора: Юрій Горбунов

За додатковою інформацією просимо звертатись:
+38 (093) 921-69-61, Олег Береснєв
або надсилати листа з поміткою “Медіа” на адресу: [email protected], [email protected]

Досягнення попередніх проектів
 З моменту відкриття у 2014 році, готель Hilton Kyiv провів ось вже 3 масштабні благодійні заходи.
«Вечеря за майбутнє у Hilton Kyiv» стане четвертим заходом готелю у низці благодійних подій на підтримку Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Цього разу новий формат присвячений іншій стороні мистецтва – музиці. А саме завдяки колисці мистецтва – Італії – всім організаторам заходу вдалося поєднати мистецтво та добро в одне ціле. Попередні Благодійні аукціони дозволили не лише зібрати в одному місці представників світської та бізнес еліти, але також надати їм можливість зробити вигідну інвестицію у твори живопису з користю для життя та здоров’я дітей. На зібрані кошти з попередніх подій було придбано сучасний апарат для моніторингу найменших змін та відхилень від норми у пацієнтів, апарат штучної вентиляції легень, а також відремонтовано апарат УЗД Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини