(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Фармацевтика України: дискусія про можливості, виклики та презентація огляду галузі

18 кві 2018 16:00-18:00

18 квітня у приміщенні Торгово-промислової палати України відбудеться дискусія щодо трендів в українській фармацевтиці, її можливостей та викликів, що постали перед нею.

Організатори заходу — контент-маркетингове агентство Top Lead спільно з Торгово-промисловою палатою України й партнерами — фармацевтичною фірмою «Дарниця» та юридичною фірмою Aequo.

Фармацевтична галузь, як галузь із високою доданою вартістю, — один із драйверів росту економіки України. В той же час вона критично важлива для підтримання здоров'я нації. Щоб підсумувати здобутки, обговорити можливості та активізувати диспут щодо подальшого розвитку галузі, Торгово-промислова палата України організує експертну дискусію.

У дискусії візьмуть участь:

— Геннадій Чижиков, Президент Торгово-промислової палати,

— Станіслав Шум, директор контент-маркетингового агентства Top Lead;

— Ігор Никифорчин, директор з розвитку фармацевтичної фірми «Дарниця»;

— Олександр Мамуня, партнер юридичної AEQUO,

— запрошені експерти галузі.

Під час дискусії буде презентований довідник — огляд фармацевтичної галузі, що містить структуровану та актуальну інформацію про роль фармацевтики в українській економіці, світовий та український ринки, зовнішньоекономічну діяльність вітчизняних виробників. Автор довідника — контент-маркетингове агентство Top Lead за підтримки партнерів: фармацевтичної фірми «Дарниця», юридичної фірми Aequo та Торгово-промислової палати України. Інформаційний та аналітичний партнер — BusinessViews.

Залишити заявку на електронну версію огляду можна за посиланням. Під час презентації ви отримаєте можливість безкоштовно завантажити довідник.  

Дискусія відбудеться 18 квітня у приміщенні Торгово-промислової палати за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33. Початок о 16:00.


Відвідування безкоштовне. Реєстрація відвідувачів обов’язкова. Зареєструватись можна за посиланням.

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин