м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Фіскальний тиск на бізнес: проблеми та шляхи їх вирішення

15 лют 2018 14:00-17:00

15 лютого 2018 року в Торгово-промисловій палаті України відбудеться круглий стіл на тему: «Фіскальний тиск на бізнес: проблеми та шляхи їх вирішення», присвячений аналізу та пошуку шляхів вирішення найактуальніших проблемних питань, що виникають між суб'єктами господарської діяльності і правоохоронними, а також контролюючими органами.Тиск на бізнес з боку фіскальної служби шляхом призначення безпідставних перевірок і ревізій під час провадження досудового розслідування кримінальних проваджень - вже досить поширена проблема в сфері господарської діяльності. Часто цей механізм зводиться до перешкоджання законній діяльності підприємств з метою отримання незаконної вигоди посадовими особами. Дана проблема дуже негативно відображається на бізнес-кліматі всередині країни і зовнішньому іміджі України як майданчика для ведення господарської діяльності. 

Теми для обговорення:

- Податкові перевірки в кримінальному провадженні. Основні аспекти призначення, проведення та оскарження їх результатів.

- Відмова в реєстрації контролюючим органом податкових накладних. Проблемні питання, порядок і особливості адміністративного та судового оскарження.

Учасники: представники бізнесу, члени Торгово-промислової палати України, представники ЮК «Правова та економічна безпека», адвокати за профілем, колишні і діючі представники фіскальної служби, представники прокуратури і представники інших структур, які мають відношення до обговорюваного процесу на практиці .

Інформаційним партнером заходу є інтернет-портал «The Економіст».

Свої пропозиції щодо участі та теми можливих виступів надсилайте до 9 лютого 2018 року по e-mail: [email protected] або [email protected].

За додатковою інформацією звертайтеся за тел.: 044 584-28-31. Контактна особа -  Олександра Теодорівна Коваленко.

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин