(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

КРУГЛИЙ СТІЛ “ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА УКРАЇНИ ЩОДО МАЛОГО БІЗНЕСУ: ВИКЛИКИ ТА РЕЗУЛЬТАТИ”

13 гру 2021 14:00-16:00

В Торгово-промисловій палаті України 13 грудня відбудеться розширене засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу в формі круглого столу на тему: “ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА УКРАЇНИ ЩОДО МАЛОГО БІЗНЕСУ: ВИКЛИКИ ТА РЕЗУЛЬТАТИ”. Засідання Комітету організовано при сприянні Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, Всеукраїнської асоціації роботодавців. 

На засіданні буде презентовано та обговорено результати дослідження «Оцінка державної політики щодо малого бізнесу 2021», яке підготовлено експертом Ляпіною К.М. спільно з радником ТППУ з питань малого бізнесу Ляпіним Д.В. Дослідження стало можливим за сприяння Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE) та організаційної підтримки Торгово-промислової палати України.

Дослідження спрямовано на оцінку тенденцій розвитку різних груп мікро-, малого та середнього бізнесу в Україні на основі офіційних статистичних даних за останні 10 років і порівнянні їх з аналогічними європейськими показниками, а також розгляд впливів на ці зміни - як макроекономічних факторів, так і окремих законодавчих ініціатив. Дослідження базується на аналізі статистичних даних щодо структурних показників різних груп суб’єктів господарювання (мікро-, малий, середній і великий бізнес), та порівнянні їх вкладу. Акцент у досліджені зроблено на мікро- та малому бізнесі.
Основні результати показують, що мікро бізнес виконує в першу чергу соціальну роль створення робочих місць і «поглинання» вивільнених працівників (яскраво ілюструється даними за 2014-2015 роки, коли відбулись масові скорочення робочих місць в великому та середньому бізнесі). Показано про практичну відсутність в країні системної та послідовної державної політики щодо малого та мікробізнесу. Наявна політика стосується узагальненого агрегату «МСП», кожна з складових якого (середній, малий та мікробізнес) мають різні цілі, принципово різні компетенції та спроможності і, відповідно, очікують на різні цілі і інструменти державної політики.

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини